Digitürk Lig TV İndirimi Taraftar Paketi

22 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 158 kez okundu.
Reklam

Digitürk Lig TV Taraftar Paketi Kampanyası

Sizde artık takımınızın maçlarını evinizde izlemek ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçirmek istiyorsanız bunun için Digitürk Lig TV Kampanyalarına göz atabilir ve size en uygun olan paketi seçerek izlemek istediğiniz içerikleri dilediğiniz gibi HD kalite ile izleyebilirsiniz. Digitürk Lig TV Taraftar Paketi siz değerli üyelere 29.99 TL’ye sunulmaktadır. Taraftar Paketine abone olduğunuz GS, FB, BJK takımlarından bir tanesinin yada fanatiği olduğunuz herhangi bir takımın oynan tüm maçlarını keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz.

Kampanya İçeriği

  • Mobil Lig TV: Mobil Lig TV siz değerli kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ücretsiz mobil uygulaması ile her nerede olursanız olun Lig TV yayınlarını keyifli bir şekilde izleyebilirsiniz.
  • Spor Toto Süper Lig: Süper Ligin tüm maçlarını abone olduğunuz paket kapsamında ek bir ücret ödemden HD kalite ile izleyecek ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.
  • Spor Extra Paketi Hediye: Hediye olarak sunulan Spor Extra ile birlikte İspanya La Liga, Spor Toto Basketbol Ligi, Turkish Airlines Euroleague, ATP Masters 1000 ve Wimbledon Teni Turnuvası’nı 1 ay boyunca ücretsiz olarak sizi bekliyor olacak.
  • Yetişkin Paketi Hediye: Yetişkin Paketi ile gece 00.00’dan sonra Blue Hustler ve Playboy kanallarını izleyebileceksiniz.

Digitürk Lig TV İndirimli Paketleri

  • Giriş Paketi + Süper Lig Paketi: Spor Toto Süper Lig’in tüm maçları ilk 3 ay indirimli fiyatı ile 29.99 TL sonraki aylarda ise 81,99 TL olarak sizlere sunulmaktadır.
  • Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi: Şampiyon olmuş 5 takımın tüm maçları ilk 3 ay indirimli fiyatı ile 29.99 TL kalan aylarda ise 70,99 TL olarak sizlere sunulmaktadır.
  • Giriş Paketi + Taraftar Paketleri: BJK, GS veya FB takımlarından birinin tüm maçları 29.99 TL indirimsiz dönemde ise 62,99 TL olarak yayınları izleyebileceksiniz.

Kampanya Kurulum Bilgileri

Kurulum: Kampanya kapsamında iç kurulum ve aktivasyon ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kampanya kapsamında Giriş ve Lig TV paketlerine 12 ay kullanım sözü verilir. Tüm yayınlar Turksat uydusu üzerinden izlenir. 12 ay kullanım sözü ile iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anten sistemi olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli talebe göre 60’lık çanak anten için Digiturk’e 60 TL olarak ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 50 TL olarak; 90’lık çanak anten için ise Digiturk’e 72 TL olarak ayda 6 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 60 TL olarak ödeyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git