Digitürk Lig TV Paket İndirimi

11 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 1.323 kez okundu.
Reklam

Digitürk Lig TV Kampanyası Paket İndirimleri

Digitürk Lig TV Kampanyaları kapsamında artık maçları evde izleyebilecek ve maç keyfini evinize taşıyarak ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebileceksiniz. Sağlanan kolaylıklar, sunulan kampanyalar kapsamında sizde maçlara bilet aramaktan vazgeçecek ve pahalı mekanlara maç izlemek için para ödemeyi bırakacaksınız. Sunulan kampanya ile verilen numaralar üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek abone olmak istediğiniz paketi belirtebilir ve üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Siz Digitürk Lig TV Paketleri Kampanyasından ayda 29.99 TL karşılığında yararlanabilecek ve spor yayınları ile birlikte bir çok kaliteli içeriği  evinize taşıyabileceksiniz.

Digitürk Lig TV Paket Fiyatları

  • Giriş Paketi + Süper Lig Paketi: Spor Toto Süper Lig’in tüm maçları ilk 3 ay indirimli fiyatı ile 29.99 TL sonraki aylarda ise 81,99 TL olarak sizlere sunulmaktadır.
  • Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi: Şampiyon olmuş 5 takımın tüm maçları ilk 3 ay indirimli fiyatı ile 29.99 TL kalan aylarda ise 70,99 TL olarak sizlere sunulmaktadır.
  • Giriş Paketi + Taraftar Paketleri: BJK, GS veya FB takımlarından birinin tüm maçları 29.99 TL indirimsiz dönemde ise 62,99 TL olarak yayınları izleyebileceksiniz.

Bu Kampanyada Neler Var?

  • Spor Toto Süper Lig Maçları: Yıldızlarla Dolu 18 takım! Süper Lig’in heyecan dolu maçları LİG TV Paketleri’nde keyifli bir şekilde izleyin diye sizlerle!
  • Mobil Lig TV: Sunulan yayınları her nerede olursanız olun cepten keyifli bir şekilde izleyebilecek ve hiç bir yayını kaçırmayı dert etmeyeceksiniz.
  • Spor Extra Paketi: İspanya La Liga, Spor Toto Basketbol Ligi, Turkish Airlines Euroleague, ATP Masters 1000 ve Wimbledon Teni Turnuvası’nı 1 ay boyunca ücretsiz izleyin!
  • Yetişkin Paketi: Sunulan paket kapsamında Blue Hustler ve Playboy kanallarını izleyebileceksiniz.

Kampanya Kurulum Detayları

Kampanya kapsamında Giriş ve Lig TV paketlerine 12 ay kullanım sözü verilir. Tüm yayınlar Turksat uydusu üzerinden izlenir. 12 ay kullanım sözü ile iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anten sistemi olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli talebe göre 60’lık çanak anten için Digiturk’e 60 TL olarak ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 50 TL olarak; 90’lık çanak anten için ise Digiturk’e 72 TL olarak ayda 6 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 60 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır. Bu hizmet sadece yeni üyeliklerde ve 3 Eylül 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Digitürk Lig TV Paket İndirimi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git