Lig TV Anadolu Taraftar Paketi 20 TL

13 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.448 kez okundu.
Reklam

Lig TV Anadolu Taraftar Paketi ile ilgili tüm  detaylı bilgilerin ayrıntılarını yazımızda bulabilecek ve abonelik işlemlerinizi hemen başlatarak aynı gün kurulum hizmetinden de yararlanabileceksiniz.

Digitürk ile artık en iyi filmlerin ve dizilerin yanı sıra, spor yayınlarını da HD yayınlarınıda izleyebileceğiniz birçok paketleri hizmete sokmuştur. Digitürk sayesinde artık süper ligi de çok uygun fiyatlara izleyebiliyor ve bu şekilde sorunsuz olarak hizmetlerden yararlanabiliyoruz. Digitürk Lig TV paketleri iç.erisindeki ek paketler sayesinde hangi takımın maçlarını izlemek istiyorsak, o takımın maçlarını izleyebilme fırsatını bizlere sunmuştur. Bu paketler sayesinde siz değerli arkadaşlarımızda izlemediği diğer takımların yayını için ücret ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Lig TV paketleri içerisinden sizlerde direk Anadolu Taraftar paketini seçebilir ve anadolunun süper lig takımlarından bir tanesinin maçlarını izlemeye hemen başlayabilirsiniz. Dilerseniz gelin hep beraber Lig TV Anadolu Taraftar Paketi hakkında daha kapsamlı bir araştırma yapalım.

Lig TV Anadolu Taraftar Paketi ile siz değerli arkadaşlarımızda artık sorunsuz olarak süper ligin anadolu takımlarından birinin yayınlarını alabilir ve izlemeye hemen başlayabilirsiniz. Lig TV anadolu taraftar paketinden yararlanmak için öncelikle 12 ay taahhüt vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu 12 ay taahhüt boyunca aylık sadece 20 TL ödüyorsunuz. Bunun dışında hiçbir ek ücret ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Paketten yararlanan tüm arakdaşlarımızı bekleyen ilginç sürprizlerimizde bulunmaktadır.

Lig TV Anadolu taraftar paketinden yararlanan tüm arkadaşlarımız, aynı gün içerisinde ücretsiz kurulum hizmetine tabii tutulacaklardır. Kurulum sırasında sizlerin çanak ve uydu ekipmanları da ücretsiz olarak verilecektir. Bu ekipmanları 12 ay boyunca ücretsiz olarak kullanabileceksiniz. Kullanım sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız eğer, direk ücretsiz olarak değişimini de gerçekleştirebileceksiniz. Çünkü ekipmanlarımız, taahhüt süreniz boyunca Digitürk garanti kapsamındadır.

Lig TV Anadolu Taraftar Paketi 20 TL
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git