Next ve Digitürk’ten Muhteşem Kampanya

25 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 2.599 kez okundu.
Reklam

Digitürk Faturasız Üyelik

Digitürk Faturasız Üyelik ve Next ile Digitürk anlaşması ile artık her şey daha uygun bir hale gelebiliyor. Sunulan çeşitli kolaylıklar kapsamında sizde her ay fatura ödeme derdi olmadan Digitürk yayınlarını keyifli bir şekilde izleyebilecek, Digitürk’ün eşsiz içeriklerinden en uygun fiyatlar ile yararlanabileceksiniz. Sunduğumuz kampanyalar kapsamında sevdiğiniz içerikleri en uygun fiyatlar ile izlerken ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebileceksiniz. Digitürk uyumlu Next HD uydu alıcısı 199 TL yerine 149 üstelik taahhüt yok, fatura yok, aktivasyon ücreti yok.

Digitürk Aylık Faturasız Üyelik Hediyeleri

  • İlk ay Lig TV Paketi: Lig TV Paketi ile izlemek istediğiniz spor yayınlarını keyifli bir şekilde izleyebilir ve izlediğiniz içerikler ile ekran başında eğlencenin dozunu arttırabilirsiniz.
  • 3 ay boyunca Giriş Paketi ve 12 ay boyunca HD yayın: Giriş Paketi ve HD yayın keyfi ile daha kaliteli içerikleri daha uygun fiyatlar üzerinden izleyebileceksiniz.
  • Hediye 80 TL: İlk seferde Digitürk Aylık Faturasız Üyelik ile Digitürk tarafından hediye 80 TL siz değerli müşterilere sunuluyor olacak.
  • Her TL yüklemede veya paket satın almalarda Giriş Paketi 3 ay HD paket ise 12 ay daha uzar ve böylece daha kaliteli bir yayın hizmeti siz değerli kullanıcılara sorulur.

FATURASIZ ÜYELİK  AVANTAJLARI

  • TL yükleyebilirsiniz: TL yükleme özelliği sayesinde tıpkı kontör yükler gibi TL yüklemesi yaparak izlemek istediğiniz yayınları satın alabilirsiniz.
  • Aylık veya haftalık paketler: Yüklemiş olduğunuz TL’ler ile aylık veya haftalık şeklinde paketler satın alabilirsiniz.
  • Ödemelerin kontrolünü elinize alın: Taahhütsüz üyelik ile ödemelerinizin kontrolü sizde olsun böylece her yayını dilediğiniz gibi izleyin.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Digiturk uyumlu Next uydu alıcısını nereden alabilirim? Digiturk uyumlu Next uydu alıcısını (NX41010HD) Next & NextStar bayilerinden veya teknoloji marketlerden 149 TL’ye* satın alabilirsiniz.
  • Aylık Faturasız Digiturk yayınlarını hangi uydu üzerinden izlerim? Aylık Faturasız Digiturk yayınlarını Turksat uydusu üzerinden izleyebilirsiniz.
  • Paketleri nasıl satın alabilirim? Dilediğiniz paketi Digiturk Online İşlemler’e giriş yaparak, 3555’e SMS göndererek veya Digiturk Müşteri Hizmetleri’ni (0212 473 73 73) arayarak satın alabilirsiniz.
Next ve Digitürk’ten Muhteşem Kampanya
2 votes, 5.00 avg. rating (97% score)
Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git