Digitürk Lig Tv Taraftar Paketi Kampanyası 27.5 TL

13 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 3.284 kez okundu.
Reklam

Digitürk Taraftar Paketi Fiyatı

Digiturk Taraftar Paketi ile sizleri dolu dolu yeni bir sezon bekliyor. Bu muhteşem paket sayesinde fanatiği olduğunuz takımların kıyasıya mücadelesini ekran başında dilediğiniz gibi HD kalite ile izleyecek ve izlerken eğleneceksiniz. Muhteşem Lig TV Kampanyası kapsamında kullanıcılara sunulan Digitürk Taraftar Paketi ile fanatiği olduğunuz takımlardan lig maçlarına kadar izleyeme imkanı sizi bekliyor olacak. Bununla birlikte size sunulan, en çok izlenen ulusal kanalları yine HD kalite ile herhangi bir ek ücret ödemeden tam da istediğiniz gibi izleyebileceksiniz. Digiturk Taraftar Paketi Fiyatları ile birlikte de çok uygun olup herkesin abone olabileceği gibi muhteşem bir paket olarak sizlere sunulmaktadır.

 

Digiturk Taraftar Paketine Neler Dahil?

 • Spor Toto Süper Lig Maçları; Yıldızlarla dolu 18 takımın maçları Süper Ligin heyecan dolu maçları Lig TV Paketlerinde sizi bekliyor olacak.
 • Mobil Lig TV; Mobil ücretsiz uygulaması ile her nerede olursanız olun izlemek istediğiniz maçları canlı bir şekilde herhangi bir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz.
 • Spor Extra Heyecan Dolu Maçlar; İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A, Brezilya Ligi, Spor Toto Basketbol Ligi, Turkish Airlines Euroleague, Formula 1, ATP Masters 1000, Wimbledon Tenis Turnuvasını 1 ay boyunca ücretsiz  olarak izleme imkanı sizlere sunuluyor.
 • Yetişkin Paketi; Blue Hustler ve Playboy ile dünyanın en prestijli ve en kaliteli yetişkin kanallarının 1 ay boyunca keyfini çıkartabilirsiniz.

Digiturk Lig TV Paketleri (Taraftar Paketi) 

 • Giriş Paketi ve Taraftar Paketleri – GS, FB ya da BJK takımlarından birinin tüm maçlarını dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz. İlk 3 ay indirimli olarak, 27.5 TL kalan aylarda ise 54.99 TL üzerinden sizlere sunulacaktır.
 • Giriş Paketi ve Süper Lig Paketi – Paketi sayesinde Süper Ligde yer alan tüm maçları izleyebilirsiniz. İlk 3 ay indirimli olarak 37.5 TL kalan aylarda ise 74.99 TL üzerinden izleyebilirsiniz.
 • Giriş Paketi ve Şampiyonlar Paketi – Şampiyon olmuş 5 takımın tüm maçlarını HD kalite ile izleyebilirsiniz. İlk 3 ay indirimli olarak 32.5 TL kalan aylarda ise 64.99 TL üzerinden izleyebilirsiniz.

Digiturk Lig TV Paketlerinden Bir Tanesine Üye Olursanız!

 1. 1 ay Spor Extra Paketi Hediye.
 2. 1 ay Mobil Lig TV fırsatı.
 3. Ücretsiz Kurulum imkanı.
 4.  1 ay Yetişkin Paketi hediye.

Kampanya Detayları

Fiyatlar; Kampanyada belirtilen indirimler Giriş Paketi ve Lig TV Paketlerine üye olanlar için geçerlidir. Giriş Paketi ile seçilen Lig TV Paketleri (Süper Lig, Şampiyonlar, Taraftar, Şampiyon Anadolu veya Anadolu Taraftar Paketi ) sizlere ilk 3 ay boyunca %50 indirimli fiyatlar üzerinden sunulmaktadır. Ayrıca 12 kullanım sözü verilmesi durumunda Ulusal HD veya Lig TV HD servisleri 3 aylık bir süre boyunca ücretsizdir.

Kurulum; Bu kampanya dahilinde 12 taahhütlü kullanım sözü verilmesi gerekmektedir. Tüm yayınlar Turksat uydusu üzerinden izlenecek olup herhangi bir kurulum ücreti talep edilmeyecektir. Ancak 30 TL aktivasyon bedeli ödenmesi gerekmektedir. Binanızda Digiturk Merkezi Sistem var ise bağlantı sistem üzerinden yapılır. Ama sistem yok ise yayın Turksat üzerinden aktif hale getirilir.

Uydu Alıcısı; 12 ay taahhütlü sözleşme süresi boyunca Irdeto uydu alıcı sizlere sunulacaktır. Cihaz taahhüt süresi boyunca garantili olup herhangi bir arıza durumunda hemen yenisi ile değiştirilecektir.

Taahhütüm Bozulursa Ne Öderim; Taahhüt süresi dolmadan anlaşmada sizin tarafınızdan iptal talebi alınırsa, aldığınız tüm indirimle ve kurulum tarafınıza faturalandırılır.

Digitürk Lig Tv Taraftar Paketi Kampanyası 27.5 TL
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git