Türksat Lig TV Kampanyaları

9 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 10.326 kez okundu.
Reklam

Digitürk ile birçok paketin kampanyalı fiyatlarına hemen ulaşabilecek ve bu kampanyalardan yararlanmaya hemen başlayabileceksiniz.

Digitürk ile birçok paketin kampanyalı fiyatlarına hemen ulaşabilecek ve bu kampanyalardan yararlanmaya hemen başlayabileceksiniz. Evet sevgili arkadaşlarımız. Sizlerin yararlanması için birçok Türksat Lig TV Kampanyaları abone olmanız için sizleri beklemektedir. Bu kampanyalı paketlerden yararlanmakta artık çok ama çok kolay. Belirttiğimiz telefon numaralardan yararlanarak hemen abonelik işlemlerinizi başlatabileceksiniz. Dilerseniz gelin hemen Türksat Lig TV Kampanyaları Neler? Bu konu hakkında bilgileri sizlerle paylaşalım ve aboneliğimizi hemen alalım.

Türksat Lig TV Kampanyası

Türksat Lig TV Kampanyası sayesinde artık sizlerde sizlerde artık devlerin süper lig maçlarını yıl sonuna kadar ayda sadece 39,99 TL ödeyerek izleyebiliyorsunuz. Bu paket kapsamında sizlere ek paketlerde hediye edilmektedir. Sizlere Mobil Lig TV Paketi, Sporextra Paketi ve yetişkin paketi hediye edilecektir. Bu paket kapsamında fiyat listesi ise aşağıdaki gibidir.

Türksat HD Giriş Paketi Kampanyası

Türksat HD Giriş Paketi Kampanyası sayesinde sizlerde ulusal kanalları, belgesel kanallarını, çocuk kanallarını ve daha birçok kanalı HD olarak izleyebiliyorsunuz. Kampanya kapsamında sizlerde 12 ay boyunca HD paketten ücretsiz olarak yararlanacak, 6 ay boyunca yetişkin ve dizi paketi hediye, ilk ay lig tv hediye ve ücretsiz kurulum hediyedir. Kampanya aboneliği için 24 ay taahhüt verilmesi zorunluluğu bulunmaktadır. Kampanyanın fiyat listesi işe aşağıda belirttiğimiz gibidir.

Türksat Limitsiz Paket + Süper Paket Kampanyası

Türksat Limitsiz İnternet + Süper Paket Kampanyası sayesinde artık sınırsız internet hizmetinin yanı sıra en iyi filmleri ve belgeselleri HD paket ile birlikte kullanabiliyorsunuz. Kampanya aboneliğinden yararlanmak için 24 ay kullanım taahhütü verilmesi gerekiyor. Kampanyadan yararlananların ödeeceği fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Türksat Film Paketi Kampanyası

Türksat Film Paketi Kampanyası sayesinde ise artık en iyi filmleri indirimli fiyatlarıyla seyredebileceksiniz. Kampanya dahilinde sizlere ilk 3 ay yetişkin paketi hediye, ilk ay lig tv hediye, ve ayrıca 1 yıl hd keyfi ile birlikte ücretsiz kurulum hediye olarak verilecektir. Paket aboneliği için 12 ay taahhüt zorunluluğu vardır. Aboneliğinizi başlatarak ödeyeceğiniz fiyat tablosu ise aşağıda belirttiğimiz gibidir.

Türksat Lig TV Kampanyaları
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler: Türksat Film Paketi KampanyasıTürksat HD Giriş Paketi KampanyasıTürksat Lig TV Kampanyaları NelerTürksat Lig TV KampanyasıTürksat Limitsiz İnternet + Süper Paket Kampanyası

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git