Lig TV Üyelik Kampanyası

4 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 1.147 kez okundu.
Reklam

Lig TV’ye Şimdi Üye Olmanın Tam Zamanı

Lig TV ile artık maç keyfi evinize geliyor. Digitürk Lig TV Paketleri ile sizde maç keyfini evinize taşıyarak ekran başında artık daha eğlenceli dakikalar geçirebileceksiniz. Sunulan kampanyalar kapsamında sizde maç keyfini evinize getirecek ve pahalı mekanlara tek seferlik maç izlemek için yüzlerce lira ödemekten kurtulacaksınız. Sağladığımız kolaylıklar ile maç keyfini HD kalite ile 21.99 TL’den başlayan fiyatlar ile yaşayabilecek ve stadyum keyfini evinize taşıyabileceksiniz. İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A, Brezilya Ligi, Motor Sporları, Turkis Airlines Euroleague, Spor Toto Basketbol Ligi, Tenis Turnuvaları, Ulusal ve Yerel Kanalları paket dahilinde olmak üzere; HD kalite ile hiç bir ek ücret ödemeden dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz.

Bu Kampanyada Neler Var?

  • Spor Toto Süper Lig Maçları: Yıldızlarla Dolu 18 takım! Süper Lig’in heyecan dolu maçları Lig TV Paketleri’nde! Sizde yıldızlar ile dolu 18 takımın heyecan dolu maçlarına tanıklık edebilirsiniz.
  • Lig Tv dilediğin yerde seninle: Hediye Mobil Lig TV ile Lig TV dilediğin yerde seninle! Mobil Lig TV ile Lig TV’yi webte, cepte, tablette 3 Ekim’e kadar ücretsiz izle!
  • Spor Extra Maçları: İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A, Spor Toto Basketbol Ligi, Turkish Airlines Euroleague, ATP Masters 1000, Wimbledon Tenis Turnuvasını 3 Ekim’e kadar ücretsiz olarak izleyebileceksiniz.
  • Yetişkin Paketi: Yetişkin paketi ile Blue Hustler ve Playboy gibi kanalları gece 00.00 itibari ile dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz. Blue Hustler ve Playboy ile dünyanın en prestijli ve en kaliteli yetişkin kanallarının 3 Ekim’e kadar keyfini çıkar!

Digitürk Lig TV Paketleri, Fiyatları

  1. Giriş Paketi + Süper Lig Paketi: Süper Lig’in Tüm Maçlarını HD kalite ile ilk 3 ay indirimli bir şekilde 21.99 TL’ye kalan aylarda ise 87,99 TL’ye izleyebileceksiniz.
  2. Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi: Şampiyon olmuş 5 takımın tüm maçlarını 3 ay boyunca indirimli olarak 21.99 TL olarak kalan indirimsiz dönemde ise 76.99 TL olarak izleyebileceksiniz.
  3. Giriş Paketi + Taraftar Paketleri: GS, FB ya da BJK takımlarından birinin tüm maçları 3 ay boyunca 21.99 TL kalan aylarda ise 68.99 TL olarak izleme imkanı sizleri bekliyor.
Lig TV Üyelik Kampanyası
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git