Digitürk’ten Emeklilere Dev Kampanya

26 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 8.118 kez okundu.
Reklam

Digitürk’ten emeklilere Dev kampanya geldi. Şimdi emekli maaşını Ziraat bankasından alan vatandaşlarımız giriş paketi + süper paketi 24 ay taahhüt ile ayda sadece 19.99 TL ödeyerek alabilecekler.

 

Digitürk, tüm vatandaşlarımızı düşünerek herzaman en iyi kampanyaları ekranlara taşımaya devam ediyor. Sizler için bu seferde Emeklileri ilgilendiren Digitürk Emekli Kampanyası hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Digitürk Emekli Paketi kampanyasından yararlanacak arkadaşlarımızda şu şartlar aranmaktadır.

Emekli maaşlarını Ziraat bankası tarafından alan vatandaşlarımız şimdi Süper pakete ayda sadece 19,99 TL ödeyerek sahip olabilecekler. Kampanyadan yararlanmak için 24 ay taahhüt vermeniz gerekmektedir ve yeni abone olmuş olmanız gerekmektedir. Kurulum ücretsiz olacaktır ve uydu çanaklarınızda yine sizlere ücretsiz olarak verilecektir. Kampanya kurulumunda sadece Aktivasyon sırasında 30 TL gibi bir ücret ödeyeceksiniz.

Digitürk’ten Emeklilere Dev Kampanya
1 vote, 5.00 avg. rating (95% score)

Etiketler: Digitürk Emekli KampanyasıDigitürk Emekli Paketi

Reklam
Digitürk’ten Emeklilere Dev Kampanya Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Uğurcan dedi ki:

    Bu kampanyadan daha dün yararlanmaya başladım. Dün sabah aradım ve akşam kurulumumu yaptınız. Çok teşekkür ediyorum Trbilgi.net site çalışanlarına. Böyle bir siteyi bizlere sundukları için.

    Cevapla
Sayfa başına git