Lig TV Yıl Sonuna Kadar 39,99 TL

21 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 6.366 kez okundu.
Reklam

Digitürk, siz değerli arkadaşlarımız için yine yaptı yapacağını.

Digitürk, siz değerli arkadaşlarımız için yine yaptı yapacağını. Her sene olduğu gibi bu sezonada damga gibi kampanyalar ile giren Digitürk, sizler için bu defada Lig TV süper lig maçlarını ocak ayına kadar ayda sadece 39,99 TL ödeyerek aboneliğinizi başlatmanızı sağladı. Bu kampanya dahilinde sizlerde artık süper ligi avantajlı fiyat tarifeleriyle izleyebileceksiniz. Lig TV Paketleri Kampanyasından yararlanmayı düşünen arkadaşlarımız 12 ay kullanım taahhütü verme şartı bulunmaktadır. 12 ay taahhüt vererek ödeyeceğiniz fiyat tarifelerimiz aşağıdaki gibidir.

 

Giriş Paketi + Süper Lig Paketi

Giriş Paketi + Süper Lig Paketi dahilinde sizlerde 12 ay taahhüt vererek 3 ocak tarihine kadar ayda sadece 39,99 TL ödeyerek tüm süper lig maçlarını izleyebileceksiniz. Geriye kalan aylar ise ayda sadece 74,99 TL ödeyerek süper ligi doyasıya izleyebileceksiniz.

Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi

Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi ilede süper ligde şampiyon olmuş 5 büyük takımımız olan Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor ve Bursaspor’un maçlarını seyredebileceksiniz. Kampanya dahilinde 3 ocak tarihine kadar yine 39,99 TL ödeyecek, geriye kalan diğer aylarda ise 64,99 TL ödeyerek aboneliğinizi hemen başlatabileceksiniz.

Giriş Paketi + Taraftar Paketleri

Giriş Paketi + Taraftar Paketleri sayesinde ise sizlerde artık dilediğiniz gibi Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe maçlarını izleyebileceksiniz. 3 Ocak ayına kadar ayda sadece 39,99 TL, geriye kalan aylarda ise ayda 54,99 TL ödeyerek izleyebileceksiniz.

Kampanya Dahilinde Sizleri Bekleyen Fırsatlar Ve Kurulum Bilgileri

Lig TV Kampanyası sayesinde belirtmiş olduğumuz kampanyalar ile aboneliğinizi başlatırsanır eğer 1 ay spor extra paketini, 1 ay yetişkin paketini, 1 ay mobil lig tv paketinden ücretsiz olarak yararlanabileceksiniz. Kurulum sırasında da hiçbir ücret ödemeyecek olmanızda sizler için bir avantaj niteliği taşımaktadır. Çanağınızda kuruluma gelen servis ekipleri tarafından ücretsiz olarak evinize getirilecek, aboneliğiniz süresi içerisinde hiçbir ücret ödemeden çanak ve uydu ekipmanlarından yararlanacaksınız. Kurulum sırasında sadece servis ekiplerimize aktivasyon için 30 TL gibi bir ücret dışında hiçbir ücret ödemeyeceksiniz. 12 ay taahhütlü bu yeni üyelikte Digiturk uyumlu Irdeto uydu alıcı sizlere ücretsiz olarak gelecek ve aboneliğiniz süresi içerisinde garanti altında olacaktır. Bu sayede herhangi bir arıza durumunda teknik servislere giderek yenisi ile hemen değiştirebileceksiniz.

 

 

 

 

Lig TV Yıl Sonuna Kadar 39,99 TL
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler: Lig TV Paketleri Kampanyası

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git