Digitürk E16-4 Hatası Ve Çözümü

11 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 5.263 kez okundu.
Reklam

Digitürk E16-4 Hatası

Digitürk hata kodlarını artık kendiniz çözecek ve böylelikle günlerce teknik servis hizmeti almak için beklemek zorunda kalmayacaksınız. Bugün sizlere hata kodları arasında yer alan Digitürk E16-4 Hatası ve çözümü diğer ismi ile “Üyeliğiniz bu kanalın bulunduğu paketi kapsamamaktadır” hatası hakkında bilgi alabilmenizi sağlayacağız. Verdiğimiz bilgiler sayesinde umuyoruz ki sorununuz hemen ortadan kalkacak ve Digitürk izlemeye kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Digitürk E16-4 Hatası Çözümü

Digitürk E16-4 hatasını alan arkadaşlarımızın öncelikle açmak istediği kanalın, üyelik kapsamında olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer üyeliğiniz bu kanalı kapsıyor ve hala bu kanalı izleyemiyorsanız, kutu kartınızı uzun zamandır açmıyorsanız demektir. Kutu kartınızı devamlı kullanıyorsunuz ama hala bu mesajı alıyorsanız eğer yeni bir üyelik yapılmıştır ve üyelik henüz aktif hale gelmemiştir demektir. Sorunun çözümü için direk müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

 

Digitürk E16-4 Hatası Ve Çözümü
1 vote, 5.00 avg. rating (96% score)
Reklam
Digitürk E16-4 Hatası Ve Çözümü Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Sibel dedi ki:

    1001 hata kodu nedir film izlemek istedim fakat bu hata kodunu gösteriyor ve film açılmıyor yardımcı olursanız sevinirim

    Cevapla
Sayfa başına git