Digitürk Lig TV FB, GS, BJK Paketleri

17 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 315 kez okundu.
Reklam

Digitürk Lig TV Taraftar Paketleri
Lig TV Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş Paketleri

Digitürk Lig TV Paketleri ile sizde artık fanatiği olduğunuz takımların maçlarını keyifli bir şekilde izleyebilecek ve stadyum keyfinizi uzandığınız yerden tek bir dokunuş ile evinize taşıyabileceksiniz. Digitürk Lig TV Taraftar Paketi ile Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş takımlarından bir tanesinin maçlarını HD kalite ile izleyebilecek ve izlediğiniz içerikler ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebileceksiniz. Sunulan kampanyadan ilk 3 ay indirimli fiyatı ile 29.99 TL ödeyerek izleyebilir kalan indirimsiz dönemde ise 70.99 TL ödeyerek bir çok içeriği ekstra ücret ödeme derdi olmadan keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz.

Digitürk Paketlerinde Neler Var?

  • Spor toto süper lig heyecanı: Abone olduğunuz paket kapsamında yıldızlarla dolu 18 takımın heyecan dolu maçlarını HD kalite ile izleyebileceksiniz.
  • Mobil cepten lig tv: Ücretsiz mobil cep uygulamaları ile izlemek istediğiniz spor yayınlarını cepten ek bir ücret ödemden keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz.
  • Spor extra paketi: İspanya La Liga, Spor Toto Basketbol Ligi, Turkish Airlines Euroleague, ATP Masters 1000 ve Wimbledon Teni Turnuvası’nı 1 ay boyunca ücretsiz izleyebilirsiniz.
  • Yetişkin paketi: Hediye olarak sunulan yetişkin paketi kapsamında gece saat 00.00 itibari ile izleyebileceksiniz.

Kampanya Detayları

Kampanya kapsamında Giriş ve Lig TV paketlerine 12 ay kullanım sözü verilir. Tüm yayınlar Turksat uydusu üzerinden izlenir. 12 ay kullanım sözü ile iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anten sistemi olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli talebe göre 60’lık çanak anten için Digiturk’e 60 TL olarak ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 50 TL olarak; 90’lık çanak anten için ise Digiturk’e 72 TL olarak ayda 6 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 60 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git