Digitürk Lig TV Fiyat Listesi

20 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 10.996 kez okundu.
Reklam

Digitürk Lig TV Kampanya ve Paket Fiyat Listesi

Digitürk Lig TV Kampanyaları ile sizlerde evinizde izlemek istediğiniz maçları izleyecek ve sunulan yayınları oldukça uygun fiyatlar üzerinden takip edebileceksiniz. Aşağıda sunulan kampanyalar arasından sizlere izlemek istediğiniz maçlara sahip olan bir paketi seçebilir ve seçtiğiniz paket ile izlemek istediğiniz maçları HD kalite ile takip edebilir ve bunun yanı sıra sunulan yüzlerce ulusal kanalı dilediğiniz gibi takip edebilirsiniz.

Giriş Paketi ve Süper Lig Paketi 37.5 TL (TÜM TAKIMLAR)

Sizlere sunulan Giriş Paketi + Süper Lig Paketi ile sizlerde Süper Lig’de yer alan tüm takımların maçlarını dilediğiniz gibi takip edecek ve evde uzandığınız yerden maç izlemenin hazzını yaşayabileceksiniz. Digitürk‘ün sizlere taktim etmiş olduğu paket ile artık pahalı mekanlarda maç izlemek yerine evinizde tek tuş ile dilediğiniz Süper Lig maçını izleyebileceksiniz. (Süper Lig’de Yer Alan Takımların Tüm Maçlarını Dilediğiniz Zaman İzleyebilirsiniz.)  Lig TV Kampanyası kapsamında olan bu pakete sizlerde ilk 3 ay indirimli fiyatı ile 37.5 TL‘ye kalan aylar ise 74.99 TL‘ye sahip olabilirsiniz.

lig-tv-super-lig

Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi 32.5 TL (TÜM ŞAMPİYON TAKIMLAR)

Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi ile şampiyon olmuş olan 5 takımın maçlarını evinizde ekran başında dilediğiniz gibi HD kalite ile izleyebilir ve bunun yanı sıra sunulan yüzlerce ulusal kanalda istediğiniz gibi haber, dizi, film ve programları takip edebilirsiniz. (Şampiyon Olmuş Olan 5 Takımın Tüm Maçlarını İzleyebilirsiniz.) Lig TV Kampanyası kapsamı altında olan bu pakete ilk 3 ay indirimli fiyatı ile 32.5 TL kalan aylarda ise 34.99 TL ödeyerek sizde sahip olabilirsiniz.

Giriş Paketi + Taraftar Paketleri 27.5 TL (TEK TAKIM)

Sizlerde Lig TV Taraftar Paketi ile fanatiği olduğunuz takımların maçlarını ekran başında eğlenceli dakikalar geçirerek dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz. Bu muhteşem kampanya kapsamında bulunan harika paket ile maçlara bilet aramak yerine veya maçı dışarıda izlemeye çalışmak yerine evinizde dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz. (GS, FB Yada BJK Takımlarından Bir Tanesinin Maçlarını Dilediğiniz Gibi İzleyebilirsiniz.) Sizlerde bu pakete ilk 3 ay boyunca indirimli fiyatı ile 27.5 TL kalan taahhütlü aylarda ise 54.99 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Lig TV Paketlerine Neler Dahil?

  • Spor Toto Süper Lig Maçları – Yıldızlar ile dolu 18 takımın heyecan dolu maçları Lig TV Paketlerinde izleyebilirsiniz.
  • Mobil Lig TV – Ücretsiz uygulaması ile her nerede olursanız olun cepten veya tabletten dilediğiniz gibi maçları canlı bir şekilde izleyebilirsiniz.
  • Spor Extra Heyecanı – İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A, Brezilya Ligi, Spor Toto Basketbol Ligi, Turkish Airlines Euroleague, Formula 1, ATP Masters 1000, Wimbledon Tenis Turnuvasını 1 ay boyunca ücretsiz olarak dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz.
  • Yetişkin Paketi – Blue Hustler ve Playboy ile dünyanın en prestijli ve en kaliteli yetişkin kanallarının 1 ay boyunca tadını çıkartabilirsiniz.
  • Ücretsiz Kurulum Fırsatı – Yukarıdaki paketlerden herhangi bir tanesine üye olanlar ücretsiz kurulum imkanı yakalayacak ve ek ücret ödemeden kurulum yapılacaktır.

 

Kampanya Detayları 

Fiyatlar; Kampanya kapsamında belirtilen detaylar tüm Giriş Paketi ve Lig TV Paketleri için geçerlidir. Giriş Paketi ile seçilen (Süper Lig, Şampiyonlar, Taraftar, Şampiyon Anadolu veya Anadolu Taraftar Paketi ) paketleri ilk 3 ay %50 indirimli olarak sunulacaktır. Giriş Paketi ve Şampiyon Anadolu Paketi ilk 3 ay boyunca 17,5 TL, sonrasında 34,99 TL ; Giriş Paketi ve Anadolu Taraftar Paketi ise ilk 3 ay boyunca 15,0 TL, sonrasında 29,99 TL olarak fatura edilir. 1 ay boyunca Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketleri hediye olarak siz değerli kullanıcılara sunulmaktadır.

Kurulum; Kampanya dahilinde 12 ay taahhüt sözü verilmesi gerekmektedir. Bağlantılar binada Digitürk merkezi sistemi var ise sistem üzerinden yapılır. Eğer sistem mevcut değilse Turksat uydusu üzerinden bağlantı yapılır ve 30 TL akitvasyon ücretini servis ekiplerine ödemeniz gerekmektedir.

Uydu Alıcı; 12 taahhüt sözü verilmesi durumunda Irdeto uydu alıcısı Digitürk kullanıcılarının kullanıma tahsis edilmektedir. Üyeliğiniz boyunca cihaz garanti kapsamı altındadır ve herhangi bir arıza durumunda yenisi ile değiştirilir.

Taahhüt Bozulursa Ne Öderim?; İzlemiş olduğunuz aylara ait tüm indirimler tarafınıza fatura olarak gönderilir.

Digitürk Lig TV Fiyat Listesi
1 vote, 5.00 avg. rating (95% score)

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git