Digitürk Lig TV 2016 2017 Kampanyaları, Paketleri, Fiyatları

14 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 4.171 kez okundu.
Reklam

Digitürk Lig TV 2017 Fiyatları

Digitürk Lig TV 2016,2017 Fiyatları ile daha uygun fiyatlandırmalar üzerinden daha kaliteli içeriklere erişebileceksiniz. Digitürk Lig TV Güncel Kampanyaları ile artık en sevilen futbol maçlarını ve spor yayınlarını evinize taşıyacaksınız. Digitürk ve Lig TV Kampanyaları kapsamında siz değerli müşterilere bir çok etkileyici içerik en uygun fiyatlar üzerinden sunuluyor ve harika bir kalite ile birleşen yayınlar evinize taşınıyor. Digitürk Lig TV‘nin heyecan dolu maçlarına sizde tanıklık ederken, iç kurulum ve aktivasyon için hiç bir ücret ödemezsiniz. Hangi pakete abone olacağına karar veremeyen kullanıcılar için bir çok seçenek vardır. İlk olarak izlemek istediğiniz yayınlara karar vererek; Lig TV Taraftar Paketi, Lig TV Şampiyonlar Paketi, Lig TV Süper Lig Paketi, Lig TV Spor Extra Paketi abonesi olabilirsiniz. Sunulan her paket için özel hediyeler ve çeşitli yayın servisleri siz değerli müşterilere sunuluyor olacak. Digitürk Lig TV Kredi Kartı Kampanyası ile ilgili olarak tüm işlemlerinizi ve merak ettiklerinizi açıklama da bulabilirsiniz.

Abone olduğunuz paketler ile futbol maçlarının yanı sıra tenis turnuvaları, basketbol ligleri, motor sporları gibi daha bir çok spor dalını da takip edebileceksiniz. Bunlarla yüzlerce yerel ulusal kanal, yetişkin kanalları, çocuk ve eğlence kanalları gibi en seçkin yayınları ek bir ücret ödemeden paket dahilinde izleyebileceksiniz.

Digitürk Lig TV Paketleri

 • Giriş Paketi ve Süper Lig Paketi: Lig TV Süper Lig Paketi ile Süper Ligin tüm maçları siz değerli üyelere abone olduğunuz paket kapsamında sunuluyor olacak. Lig TV Süper Lig Paketine ilk 3 ay indirimli fiyatı ile 21.99 TL olarak kalan taahhütlü dönemde ise 81.99 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Abone olduğunuz paket kapsamında Süper Ligin tüm maçlarını izleyebileceksiniz.
 • Giriş Paketi ve Şampiyonlar Paketi: Lig TV Şampiyonlar paketi ile şampiyon olmuş olan 5 takımın heyecan dolu maçlarına tanıklık edecek ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Sunulan pakete ilk 3 ay indirimli fiyatı ile 21.99 TL‘ye abone olacak kalan aylarda ise 70.99 TL‘ye tüm yayınları kaliteli bir şekilde izleyebileceksiniz.
 • Giriş Paketi ve Taraftar Paketleri: Taraftar Paketi ile Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş takımlarından bir tanesinin tüm maçlarını izleyebileceksiniz. Taraftar Paketlerinden ilk 3 ay indirimli fiyatı ile 21.99 TL‘ye yararlanabilir ve kalan aylarda ise 62.99 TL‘ye tüm yayınları izleme imkanı sizleri bekliyor.

Lig TV Paketleri Fiyatları Lig İndirimi

 • Giriş Paketi + Süper Lig Paketi: Süper lig de yer alan tüm takımların maçlarını abone olduğunuz günden itibaren ilk 3 ay boyunca 21,99 TL‘ye kalan 81.99 TL‘ye en seçkin içerikleri izlemenin tadını çıkartabilirsiniz.
 • Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi: Şampiyon olmuş olan takımın tüm maçlarını abone olduğunuz günden itibaren 21,99 TL‘ye kalan indirimsiz dönemde ise 70,99 TL’ye tüm içerikleri izleyebileceksiniz.
 • Giriş Paketi + Taraftar Paketleri: Taraftar Paketi kampanyası kapsamında GS,FB,BJK takımlarından bir tanesinin tüm maçlarını indirimli dönemde 21.99 TL olarak kalan aylarda ise 62.99 TL olarak yayınları HD kalite ile izleyebileceksiniz.
 • Lig TV: Lig TV Paketleri arasında her zevke ve her kişiliğe uygun takımların maçlarını izleyebilir ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçirerek stadyum keyfini evinize taşıyabilirsiniz.

Digitürk Lig TV Paketi İçeriği

 • Spor Toto Süper Lig Maçları: Yıldızlar ile dolu 18 takımın heyecan dolu maçlarını abone olduğunuz paketler kapsamında izleyebilecek ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.
 • Lig TV Dilediğin Yerde: Dilediğin zaman uygulamaları ile her nerede olursanız olun yayınları kaçırmayı dert etmeyecek ve cepten ve tüm yayınları cepten izleme imkanına kavuşacaksınız.
 • Spor Extra Paketi: İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A, Spor Toto Basketbol Ligi, Turkish Airlines Euroleague, ATP Masters 1000, Wimbledon Tenis Turnuvasını 3 Ekim’e kadar ücretsiz izleyebileceksiniz.
 • Yetişkin Paketi: Yetişkin Paketi hediyesi ile gece 00.00 itibari ile yetişkin kanallarını izleyebilecek, ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.
 • Mobil Lig TV: Mobil Lig TV ile maç ve spor yayınlarını cepten ücretsiz olarak mobil uygulama ile keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz.
 • Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde: Dilediğin zaman uygulamaları ile her nerede olursanız olun izlemek istediğiniz spor yayınlarını dilediğiniz gibi izleyecek ve hiç bir yayını kaçırmayı dert etmeyeceksiniz.

Digitürk Lig TV Kredi Kartı Kampanyası

Digitürk Lig TV Kredi Kartı Kampanyası kapsamında sizde Digitürk’ün indirimli paketlerinden yararlanabilecek ve çok daha uygun fiyatlar üzerinden Digitürk abonesi olabileceksiniz. Sunulan kampanya kapsamında Kredi kartı ile tek çekim yıllık fiyatı 450 TL 9 ay taksitle ise sadece 37 TL’ye fanatiği olduğunuz takımların maçlarını ve lig maçlarını dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz.

Digitürk Lig TV Kredi Kartı Fiyatları

 • Giriş + Süper Lig Paketi: Süper Lig’in paket fiyatı 584,91 TL olup 9 ay taksitli fiyatı 64,99 TL’dir. HD dahil olmak isterseniz fiyat 656,91 TL 9 ay taksitle 72,99 TL olarak sunulmaktadır.
 • Giriş + Şampiyonlar Paketi: Şampiyonlar paketi fiyatı 539,91 TL olup 9 ay taksitle 59,99 TL olarak sunulmaktadır. HD izlemek isterseniz fiyat 611,91 TL‘dir 9 ay taksitle 67,99 TL olmaktadır.
 • Giriş + Taraftar Paketi: Taraftar paketi tek çekim fiyatı 494,91 TL olup 9 ay taksitle 54,99 TL‘dir. Yayınları HD izlemek isterseniz tek çekim fiyatı 566,91 TL, 9 ay taksitle 62.99 TL!
 • Giriş + Şampiyon Anadolu Paketi: Şampiyon Anadolu maçları kredi kartı ile tek çekim fiyatı 377,91 TL’dir, 9 ay taksitle 41,99 TL’dir. HD şekilde yayınları izlemek isterseniz 449,91 TL olacaktır. 9 ay taksitli fiyatı ise 49,99 TL’ye gelmektedir.
 • Giriş + Anadolu Taraftar Paketi: Anadolu Taraftar Paketi Kredi Kartı Kampanyası ile tek çekim fiyat 287,91 TL olup  9 taksitle 31,99 TL’ye gelmektedir. Maç ve diğer yayınları HD izlemek isterseniz tek çekim fiyatı 359,91 TL olup 9 taksitle 39,99 TL olmaktadır.

Lig TV Kredi Kartı Kampanyası Ne Zamana Kadar Geçerli? 

Kampanya kapsamında belirtilen 540 TL fiyatı 3 Ağustos 2017 tarihine kadar Giriş + Şampiyonlar Paketi bedelidir. Giriş paketi ile birlikte seçilen Süper Lig paketi 3 Ağustos 2017’ye kadar toplam 584,91 TL; Giriş paketi ile birlikte seçilen Şampiyonlar Paketi 3 Ağustos 2017’ye kadar toplam 539,91 TL; Giriş paketi ile birlikte seçilen Taraftar Paketi 3 Ağustos 2017’ye kadar toplam 494,91 TL; Giriş paketi ile birlikte seçilen Şampiyon Anadolu Paketi 3 Ağustos 2017’ye kadar toplam 377,91 TL ve Giriş paketi ile birlikte seçilen Anadolu Taraftar Paketi 3 Ağustos 2017’ye kadar toplam 287,91 TL. Belirtilen toplam bedeller tek çekim olarak veya Axess, World, Bonus, Advantage veya Maximum kredi kartlarıyla 9 taksitli olarak ödenebilir. Belirtilen paketlere ek tercihe bağlı olarak olarak toplam 72 TL’ye HD servisi de üyeliğe eklenebilir. 1 ay boyunca Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketi hediyedir. Mobil Lig TV ile webten, cepten ya da tabletten Dilediğin Yerde uygulaması ile paketiniz kapsamındaki Spor Toto Süper Lig maçlarını canlı olarak izleyebilirsiniz. Aynı anda tek bir cihazdan canlı maçlar izlenebilir. Üye olunan paket kapsamı dışındaki maçlar İzle-Öde sistemiyle ayrıca satın alınabilir. Paketiniz dışındaki kanalları Müşteri Hizmetlerini (0 850 840 73 73) arayarak veya Online İşlemler aracılığıyla üyeliğinize ekleyebilirsiniz. Kampanya kapsamında belirtilen paketler dışında üyeliğinize paket eklemeniz durumunda eklenen paketler ayrıca fatura edilir. Digitürk kanal/paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Bu hizmet sadece yeni üyeliklerde ve 3 Eylül 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Digitürk Film ve Spor Paketleri – Film ve Sinema Paketi

 • Giriş + Süper Lig + Film + HD Paketi: Süper lig paketi ile süper lig de yer alan tüm takımların maçlarını keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz. Kampanyadan ilk 4 ay 39,99 TL ödeyerek kalan aylarda ise 105.99 TL ödeyerek yararlanabileceksiniz.
 • Giriş + Şampiyonlar + Film + HD Paketi: Şampiyonlar paketi siz değerli üyelere ilk 4 ay 39,99 TL kalan aylarda ise 94.99 TL olarak sunulmaktadır.

Digitürk Film ve Spor Paketinde Neler Var?

 • Spot toto süper lig maçları: Spor toto ile yıldızlarla dolu 18 takımın heyecan dolu maçlarını dilediğiniz gibi HD kalite ile izleyebileceksiniz.
 • Her ay 1000 film: Her ay binlerce film ile sizde sinema keyfini evinizde yaşayacak ve vizyona yeni giren filmleri abone olduğunuz paket ile keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz.
 • 4 ekrandan film izleme: Sunulan yayınları keyifli bir şekilde; cepten, tabletten, bilgisayardan ve televizyondan izleyebileceksiniz.
 • Türkçe dublaj: Filmleri dublajlı veya alt yazılı bir şekilde dilediğiniz dilde takip edebileceksiniz.

Kampanya Bilgileri

Kampanya dahilinde Giriş, Film ve Lig TV paketlerine 12 ay kullanım sözü verilir. Kampanyada aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; dış kurulum gereken durumlarda hizmet bedeli ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle Digitürk e veya tek seferde 50 TL olarak Digitürk yetkili servisine ödenir. İlk ay Spor Extra-Yetişkin ve Mobil Lig TV paketleri hediyedir. 12 kullanım sözüyle 12 ay boyunca HD servisi ücretsizdir. Üye olunan paket kapsamı dışındaki maçlar İzle, Öde sistemiyle ayrıca satın alınabilir. Digitürk kanal paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Bu hizmet sadece yeni üyeliklerde ve 3 Eylül 2016 tarihine kadar geçerlidir. Uydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digitürk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altında olup arıza çıkartması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir.

Genel Kampanya Kurulum Bilgileri

Kampanya kapsamında Giriş ve Lig TV paketlerine 12 ay kullanım sözü verilir. Tüm yayınlar Türksat uydusu üzerinden izlenir. 12 ay kullanım sözü ile iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digitürk anten sistemi olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli talebe göre 60’lık çanak anten için Digitürk e 60 TL olarak ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digitürk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 50 TL olarak; 90’lık çanak anten için ise Digitürk e 72 TL olarak ayda 6 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 60 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır. 12 ay kullanım sözlü bu yeni üyelikte Digitürk uyumlu Irdeto uydu alıcı, üyelik süresi boyunca üyenin kullanımına tahsis edilir. Digitürk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digitürk garantisi altındadır, arızalanması durumunda yeni bir uydu alıcı ile değiştirilir.

Digitürk Lig TV 2016 2017 Kampanyaları, Paketleri, Fiyatları
1 vote, 5.00 avg. rating (96% score)
Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git