Türksat Digitürk Süper Lig Paketi

10 Mart 2016 tarihinde eklendi, 842 kez okundu.
Reklam

Türksat Digitürk Lig TV Süper Lig Paketi

Türksat Digitürk Süper Lig Paketi bir çok kullanıcıyı etkilemeye devam ediyor. Sunulan Lig TV Kampanyası kapsamında sizde Digitürk abonesi olarak izlemek istediğiniz en seçkin yayınları dilediğiniz gibi izleyecek ve izlerken eğleneceksiniz. Sunulan kampanya ile Türksat Digitürk Süper Lig Paketi Fiyatı açısından siz değerli kullanıcılara oldukça uygun bir şekilde sunuluyor. Türksat Digitürk Süper Lig Paketi İçeriği açısından tüm kullanıcıları etkilerken kaliteli yayınlar ile daha keyifli dakikalar da sunuyor. Sizde abone olduğunuz paket sayesinde en seçkin Lig TV yayınlarını izlerken uygun fiyatlı kaliteli yayınların tadını çıkartabilirsiniz.

Süper Lig Paketinde Neler Var?

  • Spor Toto Süper Lig Maçları: Yıldızlarla dolu 18 takımın heyecan dolu maçlarını dilediğiniz gibi izleyecek ve izlerken ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.
  • Lig TV Her Yerde Seninle: Mobil uygulaması sayesinde her nerede olursanız olun yayınları kaçırmayacak ve izlemek istediğiniz içerikleri dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz.
  • Spor Extra Paketi: İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, İtalya Serie A, Fransa Ligue 1, Tenis ve Basketbol turnuvalarını da dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz.
  • Yetişkin Paketi: Sunulan Yetişkin Paketi sayesinde Blue Hustler ve Playboy kanallarını izleyecek izlerken ekran başında eğlenceli dakikalara tanıklık edeceksiniz.

hediyeler

Türksat Süper Lig Paketine taahhütsüz bir şekilde 70 TL’ye taahhütlü bir olarak da 60 TL’ye abone olabilirsiniz. Beraberinde sunulan Giriş Paketi ile ulusal kanalları, İz TV, Discovery Channel, History, Nat. Geo, Animal Planet, Turkmax Gurme gibi ünlü kanalları da izleyebilecek izlerken eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

Kampanya Bilgileri

Kurulum: Kampanya kapsamında giriş paketine ve Lig TV Paketine 18 ay taahhüt verilir. Tüm yayınlar beraberinde Turksat uydusu üzerinden izlenir. 18 ay taahhüt ile aktivasyon ve iç kurulum ücretsiz olarak sunulur. Bulunduğunuz binana da Digitürk merkezi sistem yok ise dış kurulum çanak ile gerçekleşir. Dış kurulum da fiyat talebe göre değişmektedir. 60  TL olarak yetkili servise ödenir yada 12 ay taksitle ayda 5 TL şeklinde Digitürk e ödeme yapılabilir. Kurulumda belediye merkezinin dışında olan yerler için yol bedeli yetkili servis ekipleri tarafından talep edilir.

Uydu Alıcısı: Üyeliğiniz başladığı zaman uydu alıcısı sizlere ücretsiz olarak sunulur. Kampanya kapsamında abone olduğunuz paketler ile verilen uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca garanti kapsamı altında olup herhangi bir arıza durumunda hemen yenisi ile değiştirilir.

Türksat Digitürk Süper Lig Paketi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler: Digitürk Süper Lig PaketiDigitürk Süper Lig Paketi FiyatıDigitürk Süper Lig Paketi İçeriği

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git