Fenerbahçe Beşitaş Maçını İndirimli İzleyin

29 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 478 kez okundu.
Reklam

Herkes Digitrük’lü Olsun Diye Lig TV İndirimli Paketleri

Fenerbahçe Beşiktaş maçını sizde keyifle izleyin İndirimli Lig TV Paketleri ile fanatiği olduğunuz takımların maçlarını 4K kalitede izleyebilir ve dışarıda pahalı mekanlara tek seferlik maç için yüzlerce lira ödemeyi bırakacak bu sayede maç keyfini evinizde doyasıya yaşayacaksınız. Sunulan kampanya kapsamında seçtiğiniz pakete ilk 3 ay indirimli fiyatı ile ayda sadece 29.99 TL ödeyerek abone olurken fanatiği olduğunuz takımların maçlarından lig maçlarına kadar en sevdiğiniz yayınları keyifli bir şekilde izleyeceksiniz. Bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler ile müşteri temsilcilerimizle iletişime geçtiğiniz zaman, kampanya hakkında detaylı bilgi alabilir ve üyelik işlemlerinizi basit bir kaç işlem ile gerçekleştirebilirsiniz.

Digitürk Lig TV Paket İndirimleri

  • Giriş Paketi + Süper Lig Paketi: Süper lig de yer alan takımların tüm maçlarını abone olduğunuz ilk aydan itibaren 3 ay boyunca ayda sadece 29.99 TL ödeyerek sonraki aylarda ise 81.99 TL ödeyerek takip edebileceksiniz.
  • Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi: Türkiye de şampiyon olmuş olan 5 takımın heyecan dolu maçlarını ilk 3 ay indirimli bir şekilde 29.99 TL’ye kalan indirimsiz dönemde ise 70.99 TL’ye izleyebileceksiniz.
  • Giriş Paketi + Taraftar Paketleri: Taraftar paketi kapsamında her şey daha eğlenceli bir hale bürünüyor. Fanatiği olduğunuz takımların maçlarını ilk 3 ay 29.99 TL’ye sonraki aylarda ise 62 TL’ye dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz.
Fenerbahçe Beşitaş Maçını İndirimli İzleyin
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git