Digitürk Süper Lig Paketi Kampanyası

26 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.437 kez okundu.
Reklam

Digitürk Süper Lig Paketi Kampanyası

Digitürk Süper Lig Paketi ile sizlerde her zaman istediğiniz maç keyfini HD kalite ile evde yaşayacak ve izlemek istediğiniz tüm Digitürk Süper Lig maçlarını izleyebileceksiniz. Bunun yanı sıra sıra sizlere sunulan ek paketler ile fanatiği olduğunuz takımların maçlarını da dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz. Sizlere sunulan bu muhteşem Lig TV Kampanyası kapsamında olan Digitürk Süper Lig Paketi ile dışarıda pahalı mekanlarda maç izlemek yerine veya maçlara bilet aramak yerine evinizde uzandığınız yerden maçları takip edebilirsiniz. Digitürk Süper Lig Paketi Fiyatı ile size oldukça cazip gelecek ve maçların yanı sıra Türkiye’de en çok izlenen ulusal kanalları HD kalite ile paket dahilinde olmak üzere izleyebileceksiniz. Sizde Digitürk Lig TV Paketlerine abone olarak 21.99 TL’den başlayan fiyatlar ile en kaliteli yayınları izleyebilirsiniz.

 

Kampanyaya Neler Dahil?

  • Spor Toto Süper Lig Maçları – Yıldızlarla Dolu 18 takımın Süper Lig’in heyecan dolu maçları Süper Lig Paketlerinde izleyebilirsiniz.
  • Mobil Lig TV Hediye – Sizlere sunulan hediye mobil Lig TV ile dilediğiniz yerde herhangi bir ek ücret ödemeden maçları canlı olarak izleyebilirsiniz.
  • Spor Extra – İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A, Brezilya Ligi, Spor Toto Basketbol Ligi, Turkish Airlines Euroleague, Formula 1, ATP Masters 1000, Wimbledon Tenis Turnuvasını 1 ay boyunca ücretsiz izleyebilirsiniz. 
  • Yetişkin Paketi – Hediye olan Yetişkin Paketi ile Blue Hustler ve Playboy ile dünyanın en prestijli ve en kaliteli yetişkin kanallarının 1 ay boyunca keyfini çıkartarak izleyebilirsiniz.

Digitürk Lig TV Paketleri ( Süper Lig Paketi )

  1. Giriş Paketi + Süper Lig Paketi – Süper Lig’in Tüm Maçları. İndirimli olarak ilk 3 ay 21.99 TL kalan aylarda ise 81.99 TL üzerinden sizlere sunulacaktır.
  2. Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi – Şampiyon olmuş 5 takımın tüm maçları. İndirimi ile ilk 3 ay 21.99 TL kalan aylarda ise 70.99 TL ile kullanıcılara sunulacaktır.
  3. Giriş Paketi + Taraftar Paketleri – GS, FB ya da BJK takımlarından birinin tüm maçları. İndirimli fiyatı ile ilk 3 ay 21.99 TL kalan indirimsiz aylarda ise 62,99 TL ödeyerek sahip olmanız mümkündür.

Lig TV’ye Üye Olanları Bekleyen Hediyeler

Sizlerde Lig TV Paketlerinden bir tanesine üye olduğunuz takdirde; 1 ay Spor Extra, Ücretsiz kurulum, 1 ay Yetişkin Paketi ve 1 ay mobil Lig TV sizlere hediye olarak sunulacaktır. Sizlerde yukarıdaki paketlerden bir tanesine abone olarak hediyelerden yararlanabilirsiniz.

Kampanya Detayları

Fiyatlar; Kampanya kapsamında belirtilen indirimler Giriş Paketi ve tüm Lig TV Paketleri için geçerlidir. Giriş Paketi ile seçilen tüm Lig TV Paketleri (Süper Lig, Şampiyonlar, Taraftar, Şampiyon Anadolu veya Anadolu Taraftar Paketi ) ilk 3 ay %50 indirim ile siz Digitürk kullanıcılarına sunulacaktır. Aynı anda tek bir cihaz üzerinden paket dahilinde olan tüm maçları izlemeniz mümkündür.

Kurulum; Bu kampanya dahilinde 12 taahhüt sözü vermeniz gerekmektedir. Tüm yayınlar Turksak uydusu üzerinden yapılır ve abone olunduğu zaman herhangi bir kurulum bedeli yoktur. Ancak 30 TL aktivasyon bedeli ödemeniz gerekmektedir. Eğer binada Digitürk merkezi sistem var ise sistem üzerinden bağlantı yapılır aksi takdirde Turksat uydu alıcısı üzerinden bağlantı yapılır.

Uydu Alıcı; 12 ay taahhütlü bu yeni üyelikte Digiturk uyumlu Irdeto uydu alıcı üyelik süresi boyunca üyenin kullanımına tahsis edilir. Digiturk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır.

Digitürk Süper Lig Paketi Kampanyası
1 vote, 5.00 avg. rating (95% score)
Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git