Digiturk Film ve Spor Paketi Kampanya Fiyatı

25 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 1.564 kez okundu.
Reklam

Digiturk Film ve Spor Paketi Kampanyası

Yenilenen Digiturk Film ve Spor Paketi Kampanyası kapsamında hem sinema keyfini hemde stadyum keyfini evinizde doyasıya yaşayarak ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Yenilenen kampanya ile beraberinde film+şampiyon paketine de abone olabilmeniz mümkün hale gelmiştir. Digiturk Film ve Spor Paketi Fiyat açısından oldukça uygun olması ile birlikte ilk 4 ay indirimli olarak sadece 39.99 TL’ye sizlere sunulmaktadır. Verdiğimiz hizmetler kapsamında müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde kampanya hakkında detaylı bilgilere erişirken, beraberinde üyelik işlemlerinizi kolay bir şekilde tamamlayarak aynı gün içinde kurulum talebinde bulunabilirsiniz. 

Digiturk Film ve Spor Paketi Paket İçeriği

  • En sevilen spor toto süper lig maçları: Yıldızlarla Dolu 18 takım! Süper Lig’in heyecan dolu maçları Süper Lig Paketleri’nde!
  • Her ay 1000 film ile ekran başında eğlenceli dakikalar: Her ay 1000 film, TV’de ilk kez gösterilen 40 yeni film sizleri bekliyor olacak!
  • 4 ekrandan film izleme keyfi: 1000 filmden dilediğinizi seçin, dilediğiniz zaman TV’de, web’de, cepte ve tablette izleyin.
  • Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleri: Sunulan filmleri Türkçe dublaj, alt yazı veya orjinal dil seçenekleri ile dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz. 

Film ve Spor Paket Paket Fiyatı

  • Giriş + Süper Lig + Film + HD Paketi: İlk 4 ay indirimli olarak 39.99 TL kalan indirimsiz dönemde ise 112,99 TL olarak sunulmaktadır.
  • Giriş + Şampiyonlar + Film + HD Paketi: İlk 4 indirimli fiyatı ile 39.99 TL kalan indirimsiz aylarda ise 102,99 TL’ye sunulmaktadır.

Kampanya Detayları

Kampanya dahilinde Giriş, Film ve Süper Lig Paketlerine 12 ay kullanım sözü verilir. Giriş+Film+Seçilen Spor Paketi, ilk 4 ay ayda 39,99 TL, kalan aylar taahhütlü fiyatlar geçerli olacaktır. Kampanyada aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; 60’lık çanak ile dıs kurulum hizmet bedeli ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 50 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir; 80’lik-90’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli 10 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 95 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir İlk ay Mobil Süper Lig, ilk 4 ay Spor Extra ve Dizi Paketleri hediyedir. 12 kullanım sözüyle 12 ay boyunca HD servisi ücretsizdir. Üye olunan paket kapsamı dışındaki maçlar İzle-Öde sistemiyle ayrıca satın alınabilir. Digiturk kanal/paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Bu hizmet sadece yeni üyeliklerde ve 3 Mart 2017 tarihine kadar geçerlidir

Digiturk Film ve Spor Paketi Kampanya Fiyatı
1 vote, 5.00 avg. rating (95% score)
Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git