Digiturk Giriş ve Süper Lig Paketi Kampanyası

15 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 1.954 kez okundu.
Reklam

Digiturk Giriş ve beIN Sports Süper Lig Paketi Kredi Kartı Kampanyası

Digiturk Giriş ve Süper Lig Paketi ile Kredi Kartı Kampanyası kapsamında beIN Sports Süper Lig Heyecanına ortak olarak en sevilen içerikleri HD kalite ile izleyeceksiniz. Digiturk Giriş ve Süper Lig Paketi Fiyat açısından kullanıcıları düşünerek kredi kartı ile yapılacak aboneliklerde 79 yerine 12 ay taksitle sadece 59,99 TL’ye siz değerli müşterilere sunuluyor olacak. Sunulan kampanyalar ile stadyum keyfini en iyi şekilde sizde evinizde yaşayarak ekran başında eğlenceli dakikalar geçirecek ve spor yayınlarının yanı sıra bir çok film, dizi, belgesel, yaşam vb. programlar ile sevilen bir çok içeriği en uygun fiyatlar üzerinden izleyeceksiniz. 

Bu Kampanyaya Neler Dahil?

  • Her hafta 9 canlı maç: Her hafta 9 canlı Spor Toto Süper Lig maçı, maç özetleri, en kritik pozisyonlar ve futbola dair çok daha fazlası beIN SPORTS ekranlarında kullanıcıları ile buluşuyor.
  • Dilediğin takımı seç: İster Spor Toto Süper Lig’in tüm maçlarını, ister şampiyon olmuş 5 takımın maçlarını izle! Dilersen sadece tuttuğun takımın maçlarını da Süper Lig paketlerinde bulabilirsin. 
  • En iyi spor programları: MARATON, DEPAR, QUIZ, VAY BEE, ALO beIN, CAFE SPOR, İNTERAKTİF gibi birbirinden keyifli ve yepyeni spor beIN SPORTS programları HD kalite ile sunuluyor.
  • Giriş + Şampiyonlar Paketi: Giriş paketi ile digiturk içeriklerini şampiyonlar paketiyle de şampiyon takımların maçlarını 12 ay taksitli bir şekilde 59,99 TL’ye yıllık peşin ödemeyle de 719,88 TL’ye izleyeceksiniz. 

Kampanya kapsamında Giriş ve seçilen Süper Lig paketlerine 12 ay kullanım sözüyle iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. Tüm yayınlar Turksat uydusu üzerinden izlenir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik – 90’lık çanak anten için Digiturk’e 120 TL olarak ayda 10 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 95 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi dışındaki kurulum için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır. Digiturk kanal / paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Bu hizmet sadece yeni üyeliklerde ve 3 Mayıs 2017 tarihine kadar geçerlidir.

Digiturk Giriş ve Süper Lig Paketi Kampanyası
2 votes, 5.00 avg. rating (96% score)
Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git