Digiturk beIN Sports Süper Lig Paketi

24 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 1.908 kez okundu.
Reklam

Digiturk beIN Sports Süper Lig Paketi Kampanya Fiyatı

Digiturk beIN Sports eşsiz kampanyaları ve Futbol Paketleri dahilinde olmak üzere sizde stadyum keyfini evinizde doyasıya yaşayacak ve ekran başında izlemek istediğiniz spor yayınlarını izleyerek eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. beIN Sports Süper Lig Paketi Fiyatı bakımından oldukça uygun olması ile birlikte tüm spor sevenlerin favori paketleri arasında yer almaktadır. Abone olduğunuz paket kapsamında eski sıradan yayınlara veda edecek, dışarıda bir maç izlemek için yüzlerce lira ödemeyi bırakacak ve stadyum heyecanını salonunuzda dilediğiniz gibi yaşayacaksınız. Sağladığımız kolaylıklar ile verilen telefon numaraları üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek abonelik işlemlerinizi gerçekleştirecek ve ayda 29.99 TL den başlayan fiyatlar ile fanatiği olduğunuz takımların maçlarını doyasıya izleyeceksiniz.

beIN SPORTS 3 AY İNDİRİM
Kalan 8 Ay
İçerikler
Giriş Paketi + Süper Lig Paketi 29,99 TL 90,99 TL HD
Giriş Paketi + Süper Lig Paketi +HD  29.99 79.99 TL HD
beIN SPORTS + FİLM 3 Ay İNDİRİM
Kalan 9 Ay
İçerikler
Giriş Paketi + FİLM + Süper Lig Paketi + HD 29.99 62.99 HD

 

Süper Lig Paketinde Neler Var?

  • Her hafta 9 canlı maç: Her hafta 9 canlı Spor Toto Süper Lig maçı, maç özetleri, en kritik pozisyonlar ve futbola dair çok daha fazlası beIN SPORTS süper lig paketi ile sizleri bekliyor!

  • Spor Toto Süper Lig Maçları: Spor Toto Süper Lig’deki heyecan dolu maçları ve kıran karana şampiyonluk mücadelesini HD kalitede keyifle izleyebileceksiniz.

  • Dilediğin takımın maçları: İsterseniz Spor Toto Süper Lig’in tüm maçlarını, isterseniz de şampiyon olmuş 5 takımın maçlarını izle! Dilersen sadece tuttuğun takımın maçlarını da Süper Lig paketlerinde!

  • En kaliteli spor programları: MARATON, DEPAR, QUIZ, VAY BEE, ALO beIN, CAFE SPOR, İNTERAKTİF gibi birbirinden keyifli ve yepyeni spor beIN SPORTS programları HD farkı ile!

Kampanya Detayları

Kampanya kapsamında belirtilen indirimler Giriş Paketi ve Süper Lig paketleri ( Süper Lig, Şampiyonlar, Taraftar, Şampiyon Anadolu ve Anadolu Taraftar) için geçerli olacaktır. Giriş paketi ile birlikte seçilen Süper Lig paketi ilk 3 ay ayda 29,99 TL olarak fatura edilir. Kampanya dahiline Giriş + Süper Lig paketi ilk 3 ay 29,99 TL ve kalan aylar 90,99 TL; Giriş + Şampiyonlar paketi ilk 3 ay 29,99 TL ve kalan aylar 79,99 TL; Giriş + Taraftar paketi ilk 3 ay 29,99 TL ve kalan aylar 69,99 TL; Giriş + Şampiyon Anadolu paketi ilk 3 ay 29,99 TL ve kalan aylar 46,99 TL; Giriş + Anadolu Taraftar paketi ilk 3 ay 29,99 TL ve kalan aylar 35,99 TL olarak faturalanır. 1 ay boyunca Spor Extra ve Mobil Süper Lig paketi hediyedir.

Digiturk beIN Sports Süper Lig Paketi
1 vote, 5.00 avg. rating (95% score)
Reklam
Digiturk beIN Sports Süper Lig Paketi Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Hüseyin Özgür dedi ki:

    16yıılık lig Tv abonesiyim.2016yılında ve 2017 ilk aylarında olduğum için Aboneliğim iptal etmiştim.Krediartına Özel12 ay Kanpanyası hakkında bilgi verirseniiz.Yeniden Aböne olmayı düşünürüm.İyiGünler.

    Cevapla
Sayfa başına git