Digitürk Yan Oda Kampanyası

27 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 3.809 kez okundu.
Reklam

Digitürk Yan Oda Kampanyası

Digitürk kullanmayı aklına koyan arkadaşlarımız meraba.

Digitürk yan oda kampanyamız sayesinde artık sadece 1 tane digitürk üyeliği ile birden çok yan oda üyeliği alabilirsiniz. Yan oda kampanyamız hakkında şunu bilmelisiniz. Digitürkünüzü bu kampanya ile sadece evinizde bir başka odaya kurdurabilir ve birden fazla odada digitürk veya lig tv izleyebilirsiniz.

digiturk-yan-oda-kampanyasi

Digitürk Yan Oda Kampanyası Detayları

Bu teklifteki %50 indirim, Yan Oda üyeliğinde izlenen paketin, ana üyelikte de olması halinde geçerlidir. Ana üyelikte olmayan Yan Oda üyelik paketi liste fiyatı üzerinden ücretlendirilir.

İnteraktif kutulu üyeliklerde Giriş Paketi’ne ek olarak en az 2 keyif paketine üye olunmalıdır; platin paketlere üye olmak için de aynı şekilde en az 2 keyif paketine üye olunması gerekmektedir.

Yan Oda Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

Digitürk yan oda kampanyası ile sizlerde bildiğiniz gibi diğer bir odaya ister Digitürk yayınlarını istersenizde Lig TV yayınlarını yarı fiyatına ödeyebilirsiniz. Digitürk yan oda kampanyasından yararlanmak için öncelikle bir aboneliğinizin bulunması gerekmektedir. Eğer aboneliğiniz var ise ve 18 yaşını doldurmuşsanız abonelik alabilir ve kampanyadan yarı fiyatına yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Yan Oda Kampanyasını İptal Etmek İçin Ne Yapabilirim?

Digitürk Yan oda kampanyasından yararlanıyorsunuz ama bir zaman sonra iptal ettirmek istiyorsanız eğer iptal etme bedelini ödemek zorunluluğunuz vardır. Çünkü kampanyadan yararlanmak için 12 ay kullanım taahhütü verdiniz ve taahhüt bozma bedelini ödemek zorundasınızdır.

 

 

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git