Digitürk Yetişkin Kanalları Neler İçeriyor?

25 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 36.951 kez okundu.
Reklam

Digitürk Yetişkin Kanalları

Digitürk Yetişkin Kanalları sizlerde artık erotik kanalları dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz. Sunulan yenilikler ile dünyanın en prestijli kanallarını oldukça uygun fiyatlar üzerinden izleyebileceksiniz. Erotik kanalları 12 taahhüt ile 12 TL’ye dilerseniz de aylık üyelik ile 15.99 TL’ye dilediğiniz gibi HD kalite ile izleyebilirsiniz. Blue Hustler – kanal 707, Playboy TV – kanal 709, Penthouse HD – kanal 710, Penthouse – kanal 711, kanallarını sizlerde Digitürk üyeliğiniz ile oldukça uygun fiyatlara izleyecek ve izlerken ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Erotik kanalları izle öde yöntemi ile bir gecelik 12 TL’ye izlemeniz mümkündür. Ama unutmayın ek paket ve içerikler sadece Digitürk üyelerine sunulmaktadır. Sizde Digitürk Yetişkin Paketi abonesi olarak gece saat 00:00 itibari ile yetişkin kanallarını keyifli bir şekilde izleyebilirsiniz.

  • PENTHOUSE: Dünyanın en iyi kanalları arasında yer alan Penthouse sizlere muhteşem gerçekçi bir görüntü kalitesi sunuyor. Penthouse zengin ve görkemli içerikleri ile Digitürk platformunda sizleri bekliyor. Penthouse kanalını 710 no’lu kanalda 00:00 ile 05:00 arasında izlemeniz mümkündür.
  • BLUEHUSTLER: Bu kanal da içeriklerin hepsi birbirinden güzel sizlerde muhteşem içerikleri 707 nolu kanalda izleyebilirsiniz.
  • PLAYBOY:  Muhteşem Playboy kanalını 709 nolu kanaldan izleyebilirsiniz. Şehvetli içerikleri ile sizlerde ekran başında eğlenceli dakikalar geçirecek ve izlemek istediğiniz içerikleri dilediğiniz gibi izleyeceksiniz.

En Kaliteli Kanallar Digitürk’te

Digitürk’ün en erotik kanalları ile sizlere muhteşem bir görsel şölen şovu sunuyoruz. Sizde artık sıradan yayınları bırakarak ekran başında harika dakikalar geçirebilir  ve izlemek istediğiniz içerikleri PENTHOUSE, BLUEHUSTLER, PLAYBOY kanalları ile izleyebileceksiniz. Digitürk’ün etkileyici içeriklere sahip olan yetişkin kanallarını sizlerde üye olarak 12 TL gibi oldukça uygun fiyatlar üzerinden dilediğiniz gibi izleyebilir ve üye olduğunuz içerikler ile ekran başında olduğundan daha eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

 

Digiturk’un satışından sonra yetişkin kanalları platformdan kaldırılmıştır.

Digitürk Yetişkin Kanalları Neler İçeriyor?
14 votes, 3.36 avg. rating (68% score)
Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git