Uygun Fiyatlara Abonelik Almak Artık Mümkün

10 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.280 kez okundu.
Reklam

Digitürk ucuz Digitürk paketleri sayesinde sizlerde çok uygun fiyattaki paketlerin abonelik işlemlerini başlatabilir ve bu sayede hemen Digitürk ile hayallerinize dokunmaya başlayabilirsiniz.

Digitürk, sizlerin en uygun Digitürk Fiyatlarından yararlanmanız için yıllardır çalışmalarınızı sürdürüyor. Bu kampanda da bugün en iyi filmlerin, dizilerin, belgesellerin, spor kanallarının ve daha birçok kanalın yer aldığı paketleri hizmete sokmuş bulunuyor. Bu sayede sizlerde dilediğiniz gibi koltuğunuza uzanarak yayınları çok ucuz fiyatlara izleyebileceksiniz. Digitürk, sizlerin yararlanması için onlarca paketi hizmete sokmuş bulunuyor. Bu paketleri de kısaca öğrenmek gerekirse eğer şunlardan bahsedebiliriz.

Digitürk Giriş Paketi

Digitürk giriş paketi ile sizlerde dilediğiniz gibi ulusal kanalları, belgesel kanalları, eğlence ve yaşam kanalları, uluslararası kanalları, haber kanallarını, radyo kanallarını, film kanallarını, çocuk kanallarını, müzik kanallarını ve spor kanallarını gün boyu izleyebileceğiniz bir yayın kalitesini sizlerle buluşturmaktadır.

Digitürk giriş paketi fiyat bilgileri.

Digitürk Platin Paketleri

Digitürk platin paketlerinde aboneliğinizi başlatmanız için film paketi ve dizi paketi bulunmaktadır. Bu paketler sayesinde sizlerde en seçkin filmler dışında, en iyi dizileri de dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz. Film paketi içerisinde Moviemax Comedy, Moviemax Family, Moviemax Premier, Moviemax Premier2, Moviemax Stars, Moviemax Stars, Moviemax Festival, Moviemax Speed, Moviemax Turk, Moviemax Premier HD, Moviemax Premier 2 HD, Moviemax Stars HD, Moviemax Festival HD, Moviemax Turk HD kanalları yer almaktadır. Dizi paketinin içerisinde ise Dizimax Sci-Fi, Dizimax Entertainment, Dizimax Comedy, Dizimax Vice, Dizimax Drama, Dizimax Comedy HD, Dizimax Vice HD ve Dizimax Drama HD kanalları yer almaktadır.

Digitürk platin paketi bilgileri.

Digitürk Ek Paketleri

Digitürk ek paketleri ile sizlerde artık evinizi bir sinema salonuna çevirebilecek ve ayrıca spor olaylarını da gün boyu ek paketleri içerisindeki kanallarda izleyebileceksiniz. paket içerisindeki kanalları çocuklarınıza da izletebilecek ve böylelikle dilediğiniz gibi zararlı TV yayınlarından onları uzak tutabileceksiniz. Digitürk ek paketleri içerisinde spor extra paketi 17 TL, belgesel Paketi 5 TL, çocuk Paketi 5TL ve sporsever Paketi(5TL)’dir.

Paket içerisinde yer alan ek paketler.

Digitürk Servis Paketleri

Digitürk servis paketlerinin içerisinde yer alan paketler ile sizlerde avantajlı film fiyatlarındna yararlanabilecek, gece belirli saatler aralığında erotik filmleri dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz. Bunların yanı sıra spor yayınlarını da izleyebilecek, böylelikle izlemek istediğiniz tüm yayınları bir pakette bulabileceksiniz. Digitürk Servis paketlerinin içerisinde Avantaj Paketi, Yetişkin Paketi, Avantaj Yetişkin Paketi ve Mobil LİG TV Paketi yer almaktadır.

Servis paketlerinin içerisinde hangi paketlerin yer aldığı bilgisi.

 

Uygun Fiyatlara Abonelik Almak Artık Mümkün
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git