Digitürk Lig TV İndirim Fırsatı

17 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.232 kez okundu.
Reklam

Digitürk Lig TV İndirimi

Artık Digitürk Lig TV ile evinizde maç keyfi daha eğlenceli bir hale geliyor. Pahalı mekanlarda bir seferlik maç izlemeye yüzlerce lira ödemek yerine veya maçlara bilet aramak yerine Digitürk Lig TV Kampanyaları sayesinde stadyum keyfini evinize taşıyabilirsiniz. Sunulan kampanya kapsamında sizde evinizde izlemek istediğiniz maçları ve spor yayınlarını keyifli bir şekilde izleyebilirsiniz. Sunulan kampanyadan 3 eylüle kadar 21.99 TL ödeyerek yararlanarak en kaliteli yayınları en uygun fiyatlar üzerinden oturduğunuz yerden tek bir tuş ile izleyebilirsiniz. Abone olduğunuz paketler ile İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, İtalya Serie A, Fransa Ligue 1, Spor Toto Süper Lig maçları gibi bir çok lig maçını HD kalite ile dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz.

 

Digitürk Lig TV Paketleri

  • Giriş Paketi + Süper Lig Paketi: Süper ligde yer alan tüm takımların maçlarını 3 eylüle kadar 21.99 TL’ye sonraki aylarda ise 81.99 TL’ye izleyebileceksiniz.
  • Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi: Şampiyon olmuş olan 5 takımın heyecan dolu maçlarını 3 eylüle kadar 21.99 TL’den sonraki aylarda ise 70.99 TL’den dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz.
  • Giriş Paketi + Taraftar Paketleri: Abone olduğunuz paket ile FB,BJK,GS takımlarından bir tanesinin tüm maçlarını 3 eylüle kadar sadece 21.99 TL’ye kalan aylarda ise 62.99 TL’ye izleyebilirsiniz.

Bu Kampanyaya Neler Dahil?

  • Spot toto süper lig maçları: Spor toto süper ligi ile yıldızlarla dolu 18 takımın heyecan dolu maçlarını izleyebileceksiniz.
  • Lig TV dilediğin yerde: Dilediğin yerde uygulaması ile her nerede olursanız olun izlemek istediğiniz yayınları cepten izleyebileceksiniz.
  • Spor extra heyecanı: İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A, Spor Toto Basketbol Ligi, Turkish Airlines Euroleague, ATP Masters 1000, Wimbledon Tenis Turnuvalarını  kadar ücretsiz izleyebileceksiniz.
  • Yetişkin paketi: Yetişkin paketi sayesinde Blue Hustler ve Playboy gibi kanalları izleyebilme imkanı sizleri bekliyor.

Digitürk Lig TV İndirim Fırsatı
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git