Digitürk Eutelsat Süre Lig Paketi

22 Mart 2016 tarihinde eklendi, 652 kez okundu.
Reklam

Digitürk Eutelsat Süper Lig Lig TV Kampanyaları

Digitürk Lig TV Kampanyaları artık bir adım öne çıkıyor. Sunulan muhteşem fırsatlar ile Lig TV Süper Lig Paketi ile evinizde eğlencenin dozunu arttıracak ve izlemek istediğiniz spor yayınlarını dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz. Sunulan kampanya kapsamında Digitürk Lig TV Süper Lig Paketi ile artık maç keyfini evinize taşıyacak ve izlemek istediğiniz içerikleri abone olduğunuz paketler ile izleyebileceksiniz. Sunulan Süper Lig Paketi sayesinde Süper Ligin heyecan dolu maçlarını izlemenin tadını HD kalite ile çıkartma imkanı sizleri bekliyor olacak. Bununla birlikte sunulan Giriş Paketi sayesinde en seçkin içerikleri takip edebilecek ve yüzlerce ulusal kanalı izleyerek ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.(18 ay taahhüt ile abone olabilirsiniz.)

Kampanyada Neler Var?

  • Spor Toto Süper Lig Maçları: Yıldızlar ile dolu 18 takımın heyecan dolu maçlarını abone olduğunuz Lig TV paketleri ile izleyebileceksiniz.
  • Lig TV Dilediğin Yerde Seninle: Mobil Lig TV ile Lig TV artık diledin yer seninle. Sunulan mobil uygulaması ile her nerede olursanız olun maçları izleyebileceksiniz.
  • Spor Extra: İngiltere Premier Ligi, İtalya Serie A, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1 gibi lig maçlarını ve basketbol ligi maçlarını izleyebileceksiniz.
  • Yetişkin Paketi: Sunulan hediye yetişkin paketi sayesinde Blue Hustler ve Playboy kanallarını takip edebileceksiniz.

Giriş Paketi ve Süper Lig Paketi siz değerli kullanıcılara oldukça uygun fiyatlar üzerinden sunulmaktadır. Giriş Paketi 21.99 TL olup Süper Lig Paketi 66 TL’dir ancak sizlerde indirimli fiyatı ile ilk 3 ay ikisi bir arada 39.99 TL’ye sonraki aylarda ise 87.99 TL’ye içerikleri dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz.

Kampanya Bilgileri

Uydu Alıcısı: 18 ay taahhütlü bu yeni üyelikte Digitürk ile uyumlu Irdeto uydu alıcısı tarafınıza ücretsiz olarak sunulur. Verilen uydu alıcısı üyeliğiniz süresi boyunca garanti kapsamı altında olup herhangi bir arıza durumunda yetkili servis ekiplerince hemen değiştirilecektir. Bu sayede yayınlar kesilmez ve içerikleri izlemeye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Kurulum: Kampanya kapsamında Giriş ve Lig TV Paketlerine 18 ay taahhüt verilir. Tüm yayınları Eutelsat uydusu üzerinden izlenir. Kampanya kapsamında 18 ay taahhüt ile aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir. Eğer binada merkezi sistem var ise merkezi sistem üzerinden bağlantı gerçekleşir. Eğer binada merkezi sistem yok ise çanak ile kurulum gerçekleşir. Çanaklı kurulum bedeli yetkili servis ekiplerine veya aylık fatura ile Digitürk’e ödenebilir.

Digitürk Eutelsat Süre Lig Paketi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git