Kredi Kartlı Lig TV Kampanyaları

21 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 2.517 kez okundu.
Reklam

KREDİ KARTLI DİGİTURK KAMPANYALARI

İnsanların kaliteli filmler istemesiyle bazı istekler ve gereksinimler ortaya çıkabilmektedir. Bazen sinemalardaki bir filmi evimizde izlemek isteriz bunun için ise televizyonlarda yayına başlaması gerekmektedir. O zamana kadar beklemek istemeyebiliriz. Bunun için ise kredi kartlı Digiturk kampanyalarına başvurarak çeşitli filmleri istediğimiz zaman çok az bir miktar karşılığında izleyebiliriz ailecek ya da eşinizle baş başa olarak.

kredi-kartli-ligtv

Birde şöyle düşünelim bir film veya diziyi izleyemedi ve içimizde ukde olarak kaldı o gün bir işiniz çıktı ve izleyemediniz buna da bir çözüm yolu getirmiştir kredi kartlı Digiturkkampanyaları. İstediğimiz zaman istediğimiz vakitte ve zaman diliminde izleme imkânları sunmaktadır. Ayrıca durdur başlat özelliği de olduğu için filmi yarıda bırakarak içeriye çay demlemeye, yemek yemeye, ya da yiyecek içecek bir şeyler almaya geniş bir zaman diliminde giderek işleminizi bitirdikten sonra tekrar yine durduğunuz yerden başlatarak filme kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Ve yine birçok hizmeti kredi kartlı Digiturkkampanyaları ile evinize birçok çeşitli şekilde hizmet vererek gönlünüzü kazanma yolunda devam etmektedir. Çocuğunuz çizgi film mi izlemek istiyor? Ve o saat de çizgi film bulamıyor musunuz? Evinizde kredi kartlı Digiturkkampanyaları üzerine bir kurulumunuz varsa. Alın elinize kumandayı hangi çizgi filmi, hangi filmi istiyor ise açarak çocuğunuzun gönlünü yapın. Sizde kaldığınız yerden işinize devam edin. Kredi kartlı Digiturkkampanyaları size ayrı zamanlarda ayrı kampanyalar yaparak herkesin bu hizmetlerden yararlanarak daha kaliteli ve farklı yaşam tarzınız olmasını sağlıyor. Gelin birde kredi kartlı Digiturkkampanyalarına birde birlikte göz atalım.

Film paketi

  • İçerisinde kurulum ve aktivasyon ücretsiz olarak ilk ay Lig TV ve keyifli paketleri açık, 1 yıl olarak ta HD servisi vermektedir.
  • Film paketinin içerisinde her ay bine yaklaşık film, ayda ise yüz yeni film eklenmektedir. Film paketinde yer alan tüm filmleri televizyonda, web de, cep de ve tablette dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde izleme lüksüne sahipsiniz. Ayrıca 7’i HD kalitesiyle 10 film kanalı ve filmleri 3d ile izleyebilirsiniz. Türkçe ya da İngilizce seçimini yapmakta size kalmış.

Ne kadar eğlenceli bir paket olmuş değil mi? Birçok hizmeti bir arada vermişler bu kredi kartlı kampanyaları ile hayata renk, neşe katarak yüzümüzü güldürmüşlerdir. Gelin birlikte bide diğer kampanya başlıklarına bir göz gezdirelim.

  • Lig TV ve yüzlerce yerli yabancı kanal bir arada!
  • Lig TV de bol gollü sezon
  • Digiturk’den film + limitsiz internet keyfi

Gibi birçok kampanya paketi bulunmaktadır. Ayrıca Digiturkun engelli vatandaşlara, gazilere, şehit ailelerine bile ayriyeten düşünerek bir kampanya yapmıştır. Ayrıca çeşitli birçok dalda ayrı ayrı hizmetler vermiştir. Mesela film dalında, dizi dalında, spor dalında, çocuk dalında, belgesel dalında, eğlence dalında, yaşam dalında, HD dalında, 3D dalında, yayın akışı dalında, e-dergi olarak, Digimusicdalında hizmetler vermektedir. Digimusic demişken hepimiz televizyon izlerken reklam girmiştir. Evet, reklamları izlerken Digiturkreklamlarında Nil Karaibrahim’i görmüşüzdür. Hatırladınız mı bize o reklamda karaoke yaparak şarkı söylüyordu. Evet, doğru hatırladınız bu konu üzerinde de durmak istedim çünkü müzik bir yaşam tarzıdır bazen müziksiz yapamayan insanlar vardır. Öyle değil mi ama bazen müziksiz yapamadığımız anlar vardır. İş yaparken bile müzik dinleriz. Siz de onlardan mısınız? O zaman bu Digimusictam olarak sizi anlatıyor. Bu konu da daha da çeşitli avantajları ve bilgiyi 0850 840 73 73 den öğrenebilirsiniz.

Kredi Kartlı Lig TV Kampanyaları
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git