Digitürk Lig TV Süper Lig Paketi

3 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 343 kez okundu.
Reklam

Digitürk Lig TV Süper Lig Paketi hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarınızı yazımızın içerisinde bulabilecek ve aboneliğinizi hemen yaptırarak, aynı gün kurulum hizmetinden yararlanabileceksiniz.

 

 

Digitürk, siz değerli arkadaşlarımız için en iyi paketleri hizmete sokuyor ve bu şekilde sizlerde sorunsuz olarak hizmetlerden yararlanabiliyorsunuz. Digitürk paketleri sayesinde siz değerli arkadaşlarımızda dilediğiniz gibi tüm hizmetlerden yararlanabilecek ve bu şekilde eşsiz Digitürk yayınlarını izlemeye hemen başlayabileceksiniz. Digitürk, sizlerin izlemesi için Lig TV yayın hakkınıda almış ve bu şekilde Lig TV paketlerini hizmete sokmuştur. Bu paketler içerisinde yer alan paketler sayesinde süper ligde izlemek istediğiniz tüm takımların maçlarını izleyebiliyor ve bu şekilde eşsiz spor yayınlarını aileniz ile birlikte izleyebiliyorsunuz. Lig TV paketleri arasında yer alan Lig TV süper lig paketi ile sizlerde hemen abonelik alabilir ve süper lig dilediğiniz gibi izlemeye başlayabilirsiniz.

Lig TV Süper lig paketi sayesinde siz değerli arkadaşlarımız da süper ligin 18 takımının maçlarını günün 24 saati aralıksız ve sorunsuz izleyebileceksiniz. Bu paket sayesinde sizlerde hemen 12 ay kullanım taahhütü verebilir ve bu şekilde aylık 61 TL sabit fiyat garantisi ile yayınları izlemeye hemen başlayabiliyorsunuz. Paketten yararlanmak isteyen arkadaşlarımız bayimiz üzerinden belirttiğimiz telefon numarası ile hemen en yakın bayiler ile iletişime geçebilir ve abonelik alarak kurulumlarınızı da talep ettiğiniz gün içerisinde yaptırabilirsiniz.

Lig TV süper lig paketi aboneliği alan arkadaşlarımızın kurulumları ücretsiz olarak yapılacaktır. Kurulum sırasında sizlere çanak ve uydu ekipmanları da aboneliğinizin süresi boyunca ücretsiz olarak verilecektir. Sizlere verilen bu ekipmanlar, aboneliğinizin süresi boyunca garanti altında olacaktır. Bu sayede sizlerde herhangi bir sorunla karşılaştığınız zaman ücretsiz olarak uydu, kart ve çanak değişiminizi yapabileceksiniz.

Digitürk Lig TV Süper Lig Paketi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git