Lig TV Şampiyon Anadolu Paketi

10 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.920 kez okundu.
Reklam

Lig TV Şampiyon Anadolu Paketi hakkında tüm detaylı bilgilerin yanı sıra fiyat ve taahhüt bilgilerini de yazımızın içerisinde bulabilelcek ve abonelik işlemlerinizi hemen başlatabileceksiniz.

Digitürk sayesinde artık sizlerde süper lig maçlarını izlemek için stadyuma veya dışarıda yayınları izlemek zorunda kalmayacak ve bu şekilde Lig TV paketlerinden yararlanmaya hemen başlayabileceksiniz. Digitürk paketleri arasında yer alan Lig TV paketleri içerisindeki Lig TV Şampiyon Anadolu Paketi ile abonelik işlemlerinizi hemen başlatabilir ve bu şekilde sorunsuz olarak hizmetlerden yararlanmaya hemen başlayabileceksiniz. Lig TV paketleri içerisinde yer alan şampiyon anadolu paketi sayesinde artık sizlerde süper ligin anadolu şampiyon takımları olan Trabzonspor ve Bursaspor takımlarının tüm süper lig maçlarını izlemeye hemen başlayabileceksiniz. Dilerseniz gelin hep beraber Lig TV Şampiyon Anadolu Paketi hakkında detaylı bilgileri alalım ve bu şekilde abonelik işlemlerimizi hemen başlatalım.

Lig TV Şampiyon Anadolu Paketi abonelik işlemlerini başlatmak isteyen arkadaşlarımızda artık belirttiğimiz takımların maçlarını izleyebilecekler. Abonelik almak için sizlerde direk 12 ay kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu 12 ay taahhüt için aylık sadece 28 TL ödeyerek yayınları izlemeye hemen başlayabileceksiniz. Bu şekilde artık sizlerde takımınızın maçlarını izlemek için onlarca liranızdan olmayacak, bir maç için vereceğiniz para ile Digitürk’te 1 ay boyunca takımlarınızın tüm maçlarını izlemeye hemen başlayabileceksiniz.

Paketimizden yararlanan arkadaşlarımızın kurulumları da talep ettikleri gün ve saat içerisinde ücretsiz olarak yaptırabilecekler. Paket kapsamında sizlere çanak ve uydu ekipmanlarınızda ücretsiz olarak sizlere verilecektir. Sizlerde hemen sitemizde belirttiğimiz telefon numaralarımız üzerinden müşteri temsilcimize ulaşabilir ve hemen abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Lig TV Şampiyon Anadolu Paketi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git