Digitürk Film ve Lig TV Şampiyonlar Paketi

28 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.431 kez okundu.
Reklam

Digitürk Giriş+Film+HD+Lig TV Şampiyonlar Paketi Kampanyası

Digitürk Film ve Lig TV Şampiyonlar Paketi Kampanyası ile siz değerli müşterilere kaliteli bir yayın akışı ve oldukça etkileyici içerikleri sunmaktayız. Sizde film ve futbol severler arasında yer alıyorsanız Digitürk Film ve Şampiyonlar Paketine bir göz atmanızı tavsiye edebiliriz. Sunulan bu muhteşem paket kapsamında sizde uygun fiyatlar üzerinden Digitürk abonesi olarak henüz vizyona girermiş sinema filmlerini ilk olarak izleyebilir ve izlediğiniz içerikler ile ekran başında keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Bununla birlikte Lig TV Şampiyonlar Paketi sayesinde şampiyon olmuş olan 5 takımın heyecan dolu maçlarını keyifle izleyecek ve stadyum keyfini evinize taşıyacaksınız. Sizde bu kampanyadan ilk 4 ay indirimli fiyatı ile ayda 47.50 TL ödeyerek yararlanacaksınız.

Bu Kampanyada Neler Var?

  • 10 adet film kanalı: 10 film kanalı ile kaliteli filmleri izleyebilir ve izlediğiniz içerikler ile ekran başında keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.
  • Giriş Paketi: 21.99 TL değerindeki Giriş Paketine fiyata dahil olarak sahip olacak ve yerel yayınları izleyebileceksiniz.
  • HD yayın hediye: 7.00 TL olarak sunulan HD yayınları abone olduğunuz paket ile tam 1 yıl boyunca siz değerli üyelere sunuluyor olacak.
  • Lig TV Şampiyonlar Pakti: Şampiyonlar Paketi kapsamında şampiyon olmuş olan 5 takımın heyecan dolu maçlarını izleyebilecek ve uzandığınız yerden tek tuş ile yayınları izleyebileceksiniz.

Sizde Digitürk Film ve Şampiyonlar Paketlerine abone olarak artık evde daha eğlenceli dakikalar geçirecek ve Digitürk Lig TV Kampanyaları ile stadyum keyfini evinize taşıyarak abone olduğunuz paketler ile ekran başında keyifli dakikalar geçireceksiniz. Bu kampanyadan sizde ilk 4 ay indirimli fiyatı ile yayınları 47.50 TL olarak izleyebileceksiniz.

Kampanya Kurulum Bilgileri

Kampanya kapsamında kullanıcılar 12 ve 18 ay taahhüt vererek üyelik işlemlerini gerçekleştirebilirler. Üyelik işlemlerini Digitürk Bayilerinden gerçekleştirebilir ve aynı gün içinde kurulum hizmeti alarak sunulan yayınları dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz.

Kurulum: Eğer binada Digitürk Merkezi Sistem var ise merkezi sistem üzerinden bağlantı gerçekleşecektir. Merkezi sistem yok ise çanaklı kurulum gerçekleştir. Çanaklı kurulum bedelleri talebe göre 50-60 TL arasında değişir. Çanaklı kurulum bedeli kurulum sırasında yetkili servis ekiplerine ödenebilir veya taksitle Digitürk’e ödenebilir. Kurulum yetkili servis ekiplerince hızlı bir şekilde tamamlandıktan sonra paket dahilinde yer alan kanalları dilediğiniz gibi izlemeye başlayabilirsiniz.

Uydu Alıcısı: Sunulan kampanya ile abone olduğunuz zaman uydu alıcısı ücretsiz olarak tarafınıza sunulur. Bununla birlikte üyeliğiniz boyunca verilen uydu alıcısı garanti altında olup herhangi bir arıza durumunda hemen yenisi ile değiştirilecektir. Sizde verilen iletişim bilgileri üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek paket hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi alabilir ve üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Digitürk Film ve Lig TV Şampiyonlar Paketi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git