Digitürk Lig TV Türksat Spor Paketi Kampanyası

19 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 693 kez okundu.
Reklam

Lig TV Türksat Spor Paketi Kampanyası 

Digitürk Lig TV Türksat Spor Paketi ile yurt dışında da maçları keyifle izleyeceksiniz. Sunulan kampanya yurt dışında yaşayan kullanıcılara özel olarak tasarlanmış olup spor sevenlerin seveceği içeriklere sahip olan muhteşem paketler içermektedir. İçerikleri ile oldukça seveceğiniz Türksat Spor Paketine sizde abone olarak yurt dışında da maç keyfini doyasıya yaşayabileceksiniz. Sunulan içerikleri ücretsiz olarak HD kalitede izleyecek izlediğiniz içerikler ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebileceksiniz. Verdiğimiz hizmetler kapsamında müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştireceksiniz.

Kampanyada Neler Var? Kampanya İçeriği

  • Spor Toto Süper Lig’in Tüm Maçları: Spor totonun heyecan verici maçlarını sizde HD kalite ile izleyebilecek izlediğiniz içerikler ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.
  • HD Kutu ve Hizmeti Hediye. Üstelik Evinize Teslim: HD yayın servisleri sayesinde sunulan yayınları ve en sevdiğiniz içerikleri daha kaliteli bir şekilde izleyebileceksiniz.
  • Mevcut Türksat Çanağınızla Kurulum İçin Ek Ücret Ödemeden: Ek ücret ödeme derdi olmadan mevcut çanak üzerinden bağlantı yapılarak yayınları keyifli bir şekilde izleyebilirsiniz.
  • Kurulum gerektirmeden, Tak ve Çalıştır: Verilen uydu alıcının bağlantısını gerçekleştirerek abone olduğunuz paket kapsamındaki içerikleri izleyebilirsiniz.

Türksat Spor Paketi Bilgileri

Fiyatlandırma: Türkiye Spor Toto Süper Lig 2016-2017 sezonunun tüm maçları sadece 259 €. Üstelik HD kutu ile birlikte HD servis hediye! Mevcut Türksat çanağınızı ile kurulum için ek para ödemenize gerek yoktur.

İçerikler: Spor Paketi’nde Türksat’taki tüm kanalların yanı sıra Digiturk’e özel Lig TV, Lig TV 2, Lig TV 3, Moviemax Turk, Turkmax Gurme ve İZ TV kanallarını izleyebilirsiniz. Ayrıca “Dilediğin Zaman” uygulaması ile en sevdiğiniz yerli dizilerin ve en popüler programların geçmiş bölümlerini yayın saatine bağlı kalmaksızın dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Digitürk Lig TV Türksat Spor Paketi Kampanyası
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git