Türksat Başlangıç +Sporextra +HD ADSL Limitsiz İnternet

20 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.746 kez okundu.
Reklam

Yazımızın içerisinde Türksat Başlangıç +Sporextra +HD ADSL Limitsiz İnternet paketi kampanyasının detaylarını, fiyat bilgilerini ve taahhütnamelerini bulabilirsiniz.

Merhaba sevgili TRbilgi.net okurları.
Siz değerli okurlarımız için bugün, Digitürk’ün yeni kampanyası olan Türksat Başlangıç +Sporextra +HD ADSL Limitsiz İnternet paketi kampanyası hakkında bilgileri ve kampanya fiyatları hakkında bugün detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Digitürk Türksat Başlangıç +Sporextra +HD ADSL Limitsiz İnternet paketi kampanyası sayesinde sizlerde artık 24 aylık bir taahhüt vererek TURKSAT  Başlangıç Paketi+ Spor extra paketine 20,99 TL ödeyerek sahip olabileceksiniz. İlk 12 ay HD servisi sizlere ücretsiz olarak hizmet verecek ve 13. aydan sonra 20,99 TL’lik faturanıza 5 TL yansıtılacaktır ve sizlerde böylelikle ayda sadece 25,99 TL ödeyerek kampanyadan yararlanabileceksiniz. Kampanya dahilinde İlk ay  havadan Turksat Lig tv HD hediyedir. 8 Mbps’ye kadar Limitsiz 50GB AKK paketide sizlere verilecektir.

Kurulum ve Abonelik Bilgileri

Kampanyanın uydu ve çanak ekipmanları sizlere ücretsiz olarak verilecek ve kurulumunuz da yine ücretsiz olarak yapılacaktır. Sizlere gönderilecek olan uydu alıcıları ise ‘DT-9101HD’,’DT-9102HD’,’DT-9103HD’,’DT-5103HD’,’DT-5104HD’ dir. Aktivasyon ücreti olarak sadece 20 TL ödemekle yükümlüsünüz. Kurulumunuz aboneliğinizi başlattığınız gün içerisinde yapılacak ve sizlerde hemen Digitürk yayınlarını izleyebileceksiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git