Digitürk Avantaj Paketi Abonelik Bilgisi

24 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 2.285 kez okundu.
Reklam

Digitürk Avantaj Paketi Abonelik Bilgisi tüm detaylar hakkında bilgilere yazımızın içerisinde bulabilir ve eşsiz salon filmlerini hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Digitürk, sizlerin en iyi yayınları izlemeniz için çalışmalarına 2000 yılından bu yana sürdürmekte ve sizlerde bu paketler sayesinde çok uygun fiyatlara Digitürk aboneliği alarak eşsiz Digitürk yayınlarını izleyebiliyorsunuz. Digitürk paketlerinden sizlerde şimdi yararlanabilir ve ücretsiz kurulum hizmetinden de yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz. Bu şekilde bozuk TV yayınlarını da izlemek zorunda kalmayacak, Digitürk’ün eşsiz HD yayınlarını izlemeye hemen başlayabileceksiniz.

Digitürk, milletimizin sinemayı ne kadar çok sevdiğini çok iyi bildiği için Avantaj paketini de sizler için faaliyete sokmuş durumdadır. Digitürk Avantaj Paketi sayesinde sizlerde artık sinemalara giderek bir film için ödeyeceğiniz onlarca lira ile evinizde birçok filmleri izlemenizi sağlamaktadır. Digitürk avantaj paketi aboneliği almak isteyen tüm arkadaşlarımız 12 ay taahhüt vererek ayda sadece 12 TL ile eşsiz salon filmlerini izlemeye hemen başlayabilirsiniz. Diigtürk avantaj paketinden yararlanmak isteyenler giriş paketine de abone olması gerekmektedir. Aksi taktirde salon filmlerini izleyebileceğiniz Avantaj paketinden yararlanamıyorsunuz. Digitürk Avantaj paketinin içerisinde sizlerin izlemesi için salon 1, salon 2 ve salon 3 kanalları yer almaktadır. Sizlerde bu kanalları izlemek için avantaj paketine abone olabilirsiniz. Bu kanallar hakkında da dilerseniz gelin hep beraber detaylı bilgi alalım.

Digitürk Salon 1 Kanalı

Digitürk salon 1 kanalındaki tüm filmler izle öde sistemi ile ekranlara gelmektedir. Vizyona yeni girmiş hit tüm filmleri dilediğiniz zaman ve saatte açarak izleyebileceksiniz. Digitürk salon 1 kanalını açmak için direk sizlerde Digitürk kanalları arasından 201. numaralı kanalı açabilir ve yayınları izlemeye hemen başlayabilirsiniz.

Digitürk Salon 2 Kanalı

Digitürk salon 2 kanalı sayesinde sizlerde artık sinemaya gitmeden, tüm sinema filmlerini evinizde izleyebileceksiniz. Salon filmleri içerisinden sizlerde bir filmi seçebilir ve seçtiğiniz filmin ücreti faturanıza yansıtılmaktadır. Digitürk salon 2 kanalı, Digitürk kanalları arasında 202. numaralı kanalda yayın yapmaktadır.

Digitürk Salon 3 Kanalı

Digitürk salon 3 kanalında sizlerde artık severek izleyebileceğiniz tüm vizyondaki tüm türk filmlerini, festivallik filmleri ve daha birçok film konularını satın alarak izleyebileceksiniz. Digitürk salon 3 kanalını sizlerde Digitürk kanalları arasından 203. numaralı kanalı açarak izleyebileceksiniz.

Digitürk Avantaj Paketi Abonelik Bilgisi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git