Digitürk Film Paketi İle Eğlence

31 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 787 kez okundu.
Reklam

Digitürk Film Paketi İle 40 Gün 40 Gece

Digitürk Film Paketi yine bomba gibi geliyor. Digitürk Film Paketi Kampanyası abonesi olan tüm kullanıcılar 40 gün 40 gece boyunca Digitürk Filmleri ile eğlenceli dakikalar geçirecek ve 40 gün 40 gece süren bir film serüvenine tanıklık edebilecekler. Sağlanan kampanyalar kapsamında sizde film paketi abonesi olarak en seçkin içerikleri ve en kaliteli filmleri izleyebileceksiniz. Bu muhteşem kampanya ile birlikte HD kalitesinde filmleri izlemenin tadını da çıkartabileceksiniz. Digitürk Kampanyaları kapsamında en uygun fiyatların sunulması ile birlikte harika bir yayın ve hizmet deneyimi de siz değerli üyelere beraberinde sunuluyor olacak.

Film Paketinde Neler Var?

  • Her gün farklı: Her gün ayrı bir film kuşağı ve hafta sonu çocuklara özel Kids kuşağı özel yayınlar ile Film Paketinde sizleri bekliyor olacak.
  • 1000 adet film: Her ay binlerce film ile asla sıkılmayacak ve en kaliteli içerikleri abone olduğunuz paketler ile keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz.
  • Sinemanın enleri: Tv’de ilk kez gösterilecek olan her gün yeni yeni filmler ve eğlenceli içerikler!
  • 4 ekranda film keyfi: Dilediğin zaman, Dilediğin yerde özellikleri ile sunulan yayınları cepten, tabletten, TV’den ve bilgisayardan ek bir ücret ödemeden ücretsiz uygulaması ile izleyebilirsiniz.
  • Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleri: Türkçe dublaj ve alt yazı dil seçenekleri ile yayınları sevdiğiniz gibi izleyebilir ve izlediğiniz içerikler ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Bu Ayın Öne Çıkan Filmleri

Digitürk Film Paketi İle Eğlence
1 vote, 5.00 avg. rating (94% score)
Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git