Digitürk Limitsiz İnternet ve Film Paketi Kampanyası

13 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 619 kez okundu.
Reklam

Digitürk Limitsiz İnternet ve Film Paketi Fiyatı

Digitürk Limitsiz İnternet ve Film Paketi ile ekran başında artık eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Sunulan kampanya kapsamında sizde Digitürk abonesi olarak eski yayınlara veda edecek ve sinema filmlerini HD kalite ile evinizde izleyebileceksiniz. Digitürk’ün eşsiz filmleri ile birlikte Limitsiz İnternet Paketlerinden yararlanarak ışık hızında internetin tadını doyasıya çıkartabileceksiniz. Bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler kapsamında sizde bayimizin üzerinden kampanya ile alakalı olan işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilir ve merak ettiğiniz her konu hakkında detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Sunulan kampanyadan sizde sadece 39 TL karşılığında yararlanabilir ve evinizde eğlenceyi iki katına çıkartabilirsiniz.

Digiturk’le Film ve İnternet Keyfine Neler Dahil?

  • Her ay 80 yeni 800 film: Digitürk kullanıcılarına özel her ay 80’i yeni 800 film ile en sevilen içerikleri keyifli bir şekilde izleyecek ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.
  • Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleri: Sunulan filmleri Türkçe dublaj veya alt yazı seçenekleri ile keyifli bir şekilde izleyebilir, birbirinden güzel filmler ile eğlenebilirsiniz.
  • Fiber kotanız etkilenmiyor!: Üstelik fiber internet üyeliklerinde kotadan etkilenme derdi olamadan filmleri diledikleri gibi izleyebiliyorlar.

Digitürk İle Limitsiz İnternet Paketleri

  • ADSL: 8 Mbps’ye kadar Limitsiz ADSL 50 GB İnternet Fiyatı 39 TL TRSAT FİLM PAKETİ 20,99 TL İLK 3 AY TOPLAM FİYATI 64,99 TL kalan aylarda toplam fiyatı ise 74,99 TL olarak sunulmaktadır.
  • ADSL: 16 Mbps’ye kadar Limitsiz ADSL GB İnternet Fiyatı 47 TL TRSAT FİLM PAKETİ 20,99 TL İLK 3 AY TOPLAM FİYATI 67,99 TL kalan aylarda toplam fiyatı 77,99 TL olarak siz değerli üyelere sunulacaktır.
  • FİBER: 25 Mbps Limitsiz FİBER 25 GB İnternet Fiyatı 49 TL TRSAT FİLM PAKETİ 20,99 TL İlk 3 Toplam Fiyatı 69,99 TL kalan aylarda toplam fiyatı ise 79,99 TL olarak siz değerli müşterilere sunulmaktadır.
  • FİBER: 25 Mbps Limitsiz FİBER 75 GB İnternetli Fiyatı 57 TL TRSAT FİLM PAKETİ 20,99 TL 3 ay toplam fiyatı 77,99 TL kalan indirimsiz dönemde fiyatı ise 87,99 TL olarak aboneliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Hakkında Detaylı Bilgiler

İnternet için yeni modem almam gereklimi?: Yeni ADSL üyelikleri için kampanya taahhüt süresi boyunca (24 Ay) aylık tüm vergiler dahil (%18 KDV ) 4 TL bedelle TURKCELL SUPERONLINE mülkiyetindeki modemler kullanımınıza tahsis edilir.Modem kullanım bedelinin TURKCELL SUPERONLINE’a ödenmesi gerekmektedir. FİBER üyelikleri içinse, TURKCELL SUPERONLINE mülkiyetindeki modemler abonelik boyunca herhangi bir bedel ödemeden kullanımınıza tahsis edilir. Mevcut SUPERONLINE üyeleri, mevcut modemlerini kullanabilirler. Modemler stoklarla sınırlıdır.

24 ay taahhütü bozarsam ne olur?: Taahhüt süreniz boyunca DIGITURK ya da TURKCELL SUPERONLINE’a vermiş olduğunuz taahhüdünüzü bozmanız durumunda, o güne kadar tarafınıza sağlanan tüm indirimler, BTK kurallarına uygun şekilde size fatura edilir.

Digitürk Limitsiz İnternet ve Film Paketi Kampanyası
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git