Lig TV Fırsatları

8 Mart 2015 tarihinde eklendi, 2.366 kez okundu.
Reklam

TRBilgi.Net aracılığı ile Digiturk’ün bizlere vermiş olduğu yetki sayesinde sizlere Digiturk üzerinde yer alan paketler hakkında derin bilgiler vermenin yanı sıra, içeriğinde barındırmış olduğu paketlerden bir tanesi olan Lig TV paketleri ile ilgili fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişim kurarak Lig TV Fırsatlarından hemen yararlanabilirsiniz.

Hemen şimdi abonelik işlemlerini başlatarak, bu akşam 19:00 ‘da canlı olarak karşı karşıya gelecek olan Fenerbahçe – Galatasaray maçını canlı izle yebilecek aynı zamanda Lig TV paketini uygun bir şekilde 3 Ağustos tarihine kadar 29,99 TL üzerinden izleme fırsatlarından yararlanmış olacaksınız.

Tabi yalnızca bununla kalmayarak, Digiturk ‘ün sizlere vermiş olduğu hediye paketleri içerisinde yetişkin paketler ve HD kanalları izleyebilme olanacağı tanırken sizleri de memnun etmeye çalışması ayrıcalıklı olmanızı sağlamaktadır.

Hiç vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgilerinden veyahut da online çağrı destek hatlarımızdan bir tanesini arayarak bizlere ulaşabilir abonelik işlemlerinizi hızlı bir şekilde başlatabilirsiniz.

 

 

Lig TV Fırsatları
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git