Digiturk Malefiz Galasını Gerçekleştirdi

20 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 124 kez okundu.
Reklam

Digiturk Malefiz Galasını Gerçekleştirdi

Merhaba digitürk film izleyicileri. Digitürk siz değerli izleyenleri için yine birbirinden güzel filmleri ekranlarınıza taşımaya devam etmektedir. Digitürk sizler için son filminin galasınıda geçtiğimiz aylarda yapmıştır. Digitürk’ün sizler için galasını yaptığı en son filmi ‘Malefiz’dir.

Digiturk, Disney stüdyoları ile Nisan 2014 tarihinde imzaladığı anlaşma ile tüm dünyada merakla beklenen film Disney’den Malefiz’in (Maleficent) galasını 28 Mayıs Çarşamba günü Cinemaximum Kanyon’da gerçekleştiriyor. Ayrıca Angelina Jolie’nin başrolünde oynadığı Disney’den Malefiz filmine 1 bilet alan Film, Dizi, Avantaj veya Çocuk Paketi sahibi Digiturk üyelerine 2’inci bilet hediye.

Digiturk Malefiz’in galasını gerçekleştiriyor

En iyi ve en yeni filmleri üyeleri ile buluşturmayı misyon edinen Digiturk, Disney stüdyoları ile Nisan 2014 tarihinde gerçekleştirdiği medya partnerliği çerçevesinde tüm dünyada merakla beklenen Disney’den Malefiz filminin galasını gerçekleştiriyor. Bildiğimiz Uyuyan Güzel masalını farklı bir açıdan ele alan Disney’den Malefiz filminin galası 28 Mayıs 2014, Çarşamba günü Cinemaximum Kanyon’da özel bir etkinlikle gerçekleştirilecek.
E daha ne duruyorsunuz. Digitürk’ün sizler için neler yaptığını görüyorsunuz. Sizlerin yapması gereken tek şey direk abonelik işlemlerinizi başlatmak ve izlemek istediğiniz filmi,diziyi açıp arkanıza yaslanmak.

Etiketler: Digitürk Film Galası

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git