E28-12 Hatasını Evinizde Kendiniz Çözün

5 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.300 kez okundu.
Reklam

Türkiye ve Dünya’da yayınladığı en iyi filmler ve diziler ile adından sıkça söz ettirerek lider yayıncı digital platformu olan Digitürk, sizlere 2000 yılından bu yana en iyi yayınları izlemenizi sağlamaktadır.

Türkiye ve Dünya’da yayınladığı en iyi filmler ve diziler ile adından sıkça söz ettirerek lider yayıncı digital platformu olan Digitürk, sizlere 2000 yılından bu yana en iyi yayınları izlemenizi sağlamaktadır. Digitürk ile en iyi sinema filmlerini ve dizilerinin yanı sıra belgesel ve spor yayınlarını da izleyebiliyorsunuz. Ama bu yayınları izlerken bazen kutunuzdan veya direk yayınlardan kaynakların birçok hata mesajı ile karşı karşıya kalmak zorunda kalıyoruz. Ama bu hata mesajları bizlere kodlar halinde gözükmektedir. Digitürk hata kodları hakkında tüm bilgileri sizlere veriyoruz. Ve böylelikle sorunlarınızı evinizde kendiniz çözüyorsunuz. Dilerseniz gelin hep birlikte Digitürk hata kodları arasında yer alan Digitürk E28-12 Hatası Çözüm bilgileri hakkında bilgileri sizlerle paylaşalım ve sorunu hemen ortadan kaldıralım.

Digitürk E28-12 Hatası Çözüm Bilgileri

Digitürk E28-12 hatasını alan arkadaşlarımızın aklına direk satın alma yetkisinin veya kredinisin olmadığı bir kanalı aşmak istediği akıllarına gelmesi gerekmektedir. Bu hata mesajını genellikle İnteraktif özelliği olan kutuların yarattığı bir hata mesajıdır. Eğer sizler hala o kanalı açarak izlemek isterseniz, ikinci defa ekranınıza kredi yeterli değilse,” Satın alma bilgisi, kredi az” şeklinde mesaj gelecektir. Eğer kanal sahip olduğunuzu düşünüyorsanız telefon bağlantılarınızı kontrol edebilirsiniz. Telefon bağlantılarınızı kontrol ederek raporlama veya kredi yükleme sorununuzun olup olmadığını tespit etmeniz gerekmektedir.

E28-12 Hatasını Evinizde Kendiniz Çözün
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler: Digitürk E28-12 Hatası

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git