Digiturk E18-4 Hatası ve Çözümü

7 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 711 kez okundu.
Reklam

Digiturk E18-4 Hata Kodu Geçici Yayın Problemi

Digiturk E18-4 Hatası geçici bir yayın problemini ifade etmektedir. Bağlantı kablolarından kaynaklı olarak veya sinyalden dolayı bu tür bir sorun yaşıyor olmanız muhtemeldir. Verilen hizmetler kapsamında yapılacak basit bir kaç uygulama ile sorunu kolay bir şekilde giderecek ve yayınları kaldığınız kaldığınız yerden izlemeye devam edeceksiniz. Bu hatanın aşağıdaki bir veya birden fazla nedeni olabilir. Yurtdışına kapalı içerikler / kanallar (Premier Lig, Bundesliga Ligi vb.) yurtdışı aboneler tarafından izlenmeye çalışılınca, Üyelik dâhilinde olmayan bir kanal izlenmeye çalışılınca vb.

Sadece beIN SPORTS kanallarında problem yaşanıyor ise Mobil Süper Lig paketii aboneliğinizden dolayı aynı anda Cep / Tablet / PC üzerinden yayın izliyor olabilirsiniz. Kutu üzerinden yayın izlemeye devam etmek istiyorsanız Cep/Tablet/PC üzerinden TV’ye dön seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.
Mobil Süper Lig paketi aboneliğiniz yok ise yurt dışından kapalı içerikleri izliyor olabilirsiniz. Yukarıdaki durumlar yok ise sonraki adıma geçiniz.

Digiturk E18-4 Hatası ve Çözümü
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git