Digitürk’ten Bayram Hediyesi

1 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 1.426 kez okundu.
Reklam

Digitürk Film ve Dizi Paketi ile Bayram Zamanı

Digitürk Film ve Dizi sevenlere bayrama özel sürprizler ile geliyor. Sunulan hediye sayesinde bayram tüm kullanıcılara film kanalları ve dizi kanalları açık olarak sunuluyor olacak. 4-7 Temmuz tarihleri arasında film ve dizi kanalları tüm kullanıcılara açık olarak sunuluyor olacak. Üstelik Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde seninle! Sunulan film ve dizi kanalları ile sizde bu muhteşem paketlere bir göz atma şansını yakalayabilecek ve en kaliteli Warner Bros. Entertainment kaliteli filmleri ve efsane dizileri HD kalite ile keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz. Bununla birlikte Digitürk Film ve Dizi Paketi Fiyatı merak edenlere ayda 9.99 TL’ye sunuluyor olacak. Bayrama özel bu paketin tüm içerikleri, Tüm Digitürk kullanıcılarına ücretsizdir.

Film ve Dizi Paketinde Neler Var?

  • Her ay binlerce film: İzlenme rekorları kıran en iyi filmleri dilediğin zaman izleme imkanı. Her ay binlerce film ile sizde ekran başında eğlenceli dakikalar geçirecek ve içerikleri HD kalite ile izleyeceksiniz.
  • Ayda 80 dizi 800 bölüm: Aksiyondan fantastik yapımlara,komediden dramaya her türden dizi Dizimax’lerde. Dizi severler için özel hazırlanan bir çok etkileyici içerik.
  • Türkçe dublaj ve alt yazı: Sizde bir çok dilde özellikle Türkçe de yayınları dublajlı bir şekilde izleyebileceksiniz. Türkçe dublaj veya orijinal dilde ses, Türkçe ve İngilizce altyazı seçenekleri.
  • Dilediğin zaman uygulamaları: Dilediğin zaman uygulamaları ile her nerede olursanız olun yayınları cepten takip edebileceksiniz. Yerli yabancı dizileri, 1000’den fazla filmi ve çok daha fazlasını TV’de, webde, cepte ve tablette izleyebilirsiniz.
Digitürk’ten Bayram Hediyesi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git