Digitürk Platin Paketleri

18 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 1.549 kez okundu.
Reklam

Digitürk Platin Paketleri

Merhaba arkadaşlar.

Bundan böyle CD lere, sinemalara sadece 1 film izlemek için onlarca liranızı vermek zorunda değilsiniz. Artık digitürk platin paketi var ve siz değerli vatandaşlarımıza 7/24 saat kesintisiz olarak film ve dizi izleyebileceksiniz. Üstelik isteyen normal, isteyen HD olarak izleyebilecekler.  Dilerseniz gelin hep beraber digitürk platin paketimizin içerisinde bulunan paketleri şöyle biraz tanıyalım.

Digitürk Platin Paketleri Hakkında Bilgiler

Digitürk Platin paketleri sizler için yine birbirinden güzel filmler ve diziler erkanları başınızda izlemenizi sağlayacak sorunsuz yayınları izleyebileceksiniz. Digitürk Platin Paket Fiyatı hakkında bilgileri, Digitürk Platin Paket Nedir? sorunuza detaylı cevap ve Digitürk Platin Spor Paketi vs. hakkında bilgileri yazımızın içerisinde sizlere detaylı bilgi olarak vereceğiz. Hazırsak başlayalım.

Digitürk Platin Paket Fiyatı

Digitürk Platin Paket Fiyatı hakkında bilgi mi almak istiyorsunuz. Bildiğiniz üzere Digitürk Platin Paketlerimiz içerisinde film paketi ve dizi paketi adı altında 2 adet paket bulunmaktadır. Bu paketlerinde yani( Digitürk Platin Paket Fiyatı 16 TL ) olarak belirlenmiştir.

  • Film Paketi – 16 TL
  • Dizi Paketi – 16 TL

Yukarıda görmüş olduğunuz paketlerimizin içerisinde izleyebileceğiniz onlarca kanal bulunmaktadır. Paketlerimizden faydalanmak için 12 Ay Taahhüt vermeniz gerekmektedir. 12 Ay boyunca ayda sadece 16 TL ödeyerek film paketi veya dizi paketi izleyebilirsiniz. Paketlerimizden faydalanmak için giriş paketi + 2 tane keyif paketi almanız gerekmektedir.

Digitürk Platin Paket Nedir ?

Digitürk Platin Paketi sizlere en iyi, en yeni, ödül almış filmleri ve dizileri HD farkı ile karşınıza çıkaran ve birbirinden güzel yayınları ile sizleri ekrana başlayan bir Digitürk Platform paketidir.

Digitürk Platin Paketleri
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler: Digitürk Platin Paket FiyatıDigitürk Platin Paket NedirDigitürk Platin Paketleri DetayıDigitürk Platin Spor Paketi

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git