Digitürk Yan Oda Kampanyası İndirim

28 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 566 kez okundu.
Reklam

Digitürk Yan Oda Kampanyası ile İndirimli Digitürk

Digitürk Yan Oda Kampanyası ile izlediğiniz her ne varsa aynısını oldukça uygun fiyatlar üzerinden yan oda da keyifle izleyebilir ve kumanda kavgasını ortadan kaldırabilirsiniz. Sunulan kampanya kapsamında abone olduğunuz paket içeriklerini yan odaya taşıyarak eşiniz ve çocuklarınızın da izlemek istediği yayınları keyifle izlemelerini sağlayacak ve ekran başında dolduğundan daha eğlenceli dakikalar geçirebileceksiniz. Sunulan kampanyadan sizde Digitürk abonesiyseniz veya Digitürk abonesi olarak ayda sadece 11 TL karşılığında yararlanabilirsiniz.

Fiyatlar: 12 ay üyelik taahhüdü ile Giriş Paketi aylık 11 TL olarak sunulur. Giriş paketi üstüne istenilen paket eklenebilmektedir. Ana üyelikte de olması durumunda, eklenilen paketler yan oda üyeliğinde liste fiyatı üzerinden %50 indirimli olarak sunulmaktadır. Ana üyelikte bulunmayan paketler ise liste fiyatından izleyebilirsiniz.

digiturk-yan-oda-kampanyasi

Kurulum Hizmeti: 40 TL olan yan oda aktivasyon bedeli bu kampanya kapsamında 10 TL’dir ve kurulum esnasında Yetkili Teknik Servisimiz tarafından alınır. Gerektiği durumlarda 36 TL olan LNB değişim bedeli üyeye aittir. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servisi tarafından kurulum sırasında alınır.

Kampanya Detayları: Bu tekliften faydalanmak için ilgili paketin ana üyelikte de olması ve 12 ay üyelik taahhüdü verilmesi gerekmektedir. Bu durumda üye, ana üyeliğinde bulunan bir paketi yan oda üyeliğinde liste fiyatı üzerinden %50 indirimli, diğer paketleri ise liste fiyatından izler. Yan oda üyeliklerinde 10 TL aktivasyon bedeli üyeye aittir. Digiturk paketlerin içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.

Digitürk Yan Oda Kampanyası İndirim
1 vote, 5.00 avg. rating (95% score)
Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git