Digiturk İnternet Paketleri Kampanyası

17 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 475 kez okundu.
Reklam

Digiturk İnternet Paketleri Kampanya Fiyatı

Digiturk İnternet Paketleri Kampanyası kapsamında abone olduğunuz paketler ile hem Digiturk keyfini doyasıya yaşayacak hemde Limitsiz Fiber İnternet ile ışık hızında internetin tadını çıkartacaksınız. Sunulan kampanya kapsamında Digiturk İnternet Paketleri Fiyat açısından oldukça uygun olması ile birlikte herkesin seveceği içeriklere sahip olan harika bir pakettir. Sağlanan kolaylıklar kapsamında sizde ayda sadece 69 TL ödeyerek hem içerikleri HD kalite ile izleyecek hemde Limitsiz Fiber İnternet Paketleri ile sınırsız internetin tadını çıkartacaksınız. Bayimizin üzerinden verilen hizmetler kapsamında müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde üyelik işlemlerinizi tamamlayarak aynı gün içinde kurulum talebinde bulunabilirsiniz.

İlk Ay beIN Sports Hediye

Kampanyada Neler Var?

 • Digiturk’le internet süper hızlı: Yüksek hızlarla internetin keyfini çıkarma zamanı! Altyapı uygunluğunuza göre yüksek hız seçenekleri, avantajlı fiyatlarla sizinle!
 • Keyifli ve zengin içerik: Ulusal kanalların yanısıra, dünyaca ünlü ve kaliteli belgesel kanalları ,ödüllü Digiturk kanalı beIN İZ sadece Digiturk’le İnternet kampanyası ile bir arada sizleri bekliyor!
 • Dilediğin zaman dilediğin yerde: Fiber İnternet üyeliklerinde internet kotanız etkilenmeden en yeni filmleri, en sevdiğiniz dizileri ve programları beIN CONNECT ile dilediğiniz zaman hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz.

Digiturk İnternet Paketi Fiyatları

 • ADSL: 8 Mbps’ye kadar Limitsiz 50 GB AKK 54 TL Başlangıç Paketi 15 TL toplam olarak 69 TL’ye sunulmaktadır. 
 • ADSL: 16 Mbps’ye kadar Limitsiz 50 GB AKK 59 TL Başlangıç Paketi 15 TL toplam olarak da 74 TL’dir.
 • ADSL:4 Mbps’ye kadar Limitsiz Platin 89 TL Başlangıç Paketi 15 TL toplam da 104 TL
 • FİBER: 24 Mbps’ye kadar Limitsiz 50 GB AKK 54 TL Başlangıç Paketi 15 TL 69 TL’dir.
 • FİBER: 24 Mbps Limitsiz 75 GB AKK 59 TL Başlangıç Paketi 15 TL toplam olarak 74 TL.
 • FİBER: 24 Mbps Limitsiz Platin 89 TL Başlangıç Paketi 15 TL toplam olarak 104 TL!
 • ADSL: 8 Mbps’ye kadar 50 GB Akıllı Paket 53 TL Başlangıç Paketi 15 TL toplam fiyatı 68 TL
 • VDSL: 50 Mbps 50 GB Akıllı Paket 54 TL Başlangıç Paketi 15 TL toplam fiyatı 69 TL’dir.

Kampanya Detayları

Digiturk İnternet Kampanyası kapsamında taahhüt vermek gerekiyor mu? Evet, hem DIGITURK hem de TURKCELL SUPERONLINE üyeliği için ayrı ayrı 24 ay üyelik taahhüdü verilmesi gerekiyor. Mevcut DIGITURK üyesiyim, bu tekliflerin hepsinden faydalanabilir miyim? Hayır. Kampanyadan sadece yukarıda belirtilen şartlar ve fiyatlar ile yeni DIGITURK üyeleri bu tekliflerden faydalanabilir. İnternet bağlantısı için yeni bir modem almam gerekiyor mu? Aylık tüm vergiler dahil (%18 KDV ) ADSL ve VDSL’de 4 TL , FİBER’de 7 TL kullanım ücreti kampanya fiyatlarına dahil edilmiştir. Modemler TURKCELL SUPERONLINE mülkiyetinde kullanımınıza tahsis edilmiştir.Modem kullanım bedelinin TURKCELL SUPERONLINE faturası ile ödenmesi gerekmektedir. Mevcut SUPERONLINE üyeleri, mevcut modemlerini kullanabilirler.Modemler stoklarla sınırlıdır.

Digiturk İnternet Paketleri Kampanyası
3 votes, 5.00 avg. rating (97% score)
Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git