Digitürk + İnternet Paketi Kampanyası

13 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 788 kez okundu.
Reklam

DİGİTURK İNTERNET PAKETLERİ

Digiturk internet kampanyası altında birbirinden avantajlı paketler üzerinden yararlanarak evinizde İnternet keyfini doyasıya yaşayabilmeniz mümkün. 24 ay taahhüt vererek fiber ya da ADSL İnternet bağlantısı yaptırdığınız zaman Lig TV ve tüm keyif paketlerini 1 ay boyunca Digiturk üzerinden ücretsiz olarak izleyebileceksiniz. Ayrıca 24 ay taahhüt süresi dolması halinde seçeceğiniz Anadolu Taraftar Paketi kullanımınıza açılarak Digiturk’ün keyfini çıkartabileceksiniz.

Digiturk internet üyelik işlemleri için herhangi bir kurulum ücreti ödemeden kurulum hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca internet paketleri içeriğinde aktivasyon ücretleri de bulunmamaktadır. Her ihtiyacınıza uygun İnternet paketleri içerisinde dilediğiniz seçimleri yaparak sevmiş olduğunuz filmler, diziler, yarışmalar ve belgeseller kanallarının yanı sıra onlarca çocuk ve müzik programlarını istediğiniz yerde ne zaman nerede olma şartı olmaksızın izleme imkanlarından yararlanabileceksiniz.  Fiber İnternet üyelikleri kapsamında İnternet kota durumunuzdan etkilenmeyip ve 12 ay ücretsiz olarak HD keyfini de Digiturk siz değerli müşterilerine sağlamış olduğu hizmetlerden yararlanabileceksiniz.

Digiturk internet kampanyası altında hem Digiturk hem de Superonline üyelik işlemleri için ayrı olarak taahhüt vererek, abonelik işlemlerinin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca Digiturk aboneliği bulunan herkesin İnternet kampanyaları altından yararlanabilmek için başvurabilir. Digiturk İnternet paketlerine üyelik işlemi yaptıran abonelerin daha sora istemiş olduğu ekstra paketler üzerinden sunulan indirim fırsatları kampanyalarından yararlanarak satın almış oldukları paketlerine ilave yapabilecekler. Kampanyalardan yararlanabilmek için sadece müşteri hizmetlerini numarasını arayarak taleplerinizi iletmeniz yeterli olacaktır. İnternet bağlantıları için mevcut modeminiz yoksa Turkcell Superonline modemlerinden aylık 3 TL karşılığında kullanımınıza tahsis edilebilmektedir. Fiber İnternet üyelikleri üzerinde modem teminleri için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Digiturk İnternet paketi alma işlemlerinden sonra, paketlerinizi yükseltme talebi yapabilirsiniz. Fiber hizmetlerini satın almanız için aktif olarak kullanılan 12 il üzerinde ikamet ediyor olmanız yeterli olacaktır. Hızla yaygınlaşan fiber İnternet hizmetleri çok yakın bir süre içerisinde tüm Türkiye’ de kullanım hizmetleri başlayacaktır.

Ev Telefonu kullanmayan aboneleri için yalın ADSL kampanyası üzerinden aylık 10 TL karşılığında bu paketlerden üzerinden yararlanmanız sağlanmaktadır. İnternet paketinizin yanında satın almayı düşündüğünüz Digiturk internet paketlerinde kurulum hizmetleri ücretsiz olmasının yanı sıra sadece aktivasyon işlemleri için 30 TL ücret alınmaktadır. Bununla birlikte 12 ay boyunca hd keyfi yine Digiturk’ un abonelerine sunmuş olduğu özel hediyesidir. 12 aylık kullanım süresinin bitmesi sonucunda hd keyfine devam etmek isteyen abonelerimiz aylık 7 TL fark ödeyerek HD keyfini yaşamaya devam edebileceklerdir. Üyelik paketleri kapsamı içerisinde 2 Çocuk paketi bulunduran, Sporsever paketilerine yer veren, Belgesel paketleriyle sizi doğayla iç içe tutan, Müzik ve eğlence paketleriyle eğlenceli dakikalar geçirmenizi sağlayan, Mini film Paketleriyle vizyona giren filmleri izleyebilme imkanı tanıyan ve Mini yetişkin paketleri üzerinden 2 tanesini seçerek faydalanabilmeniz mümkün olacaktır.

Limitsiz olarak Digiturk internet paketleri üzerinden ADSL 8 Mbps’ye kadar Limitsiz, 50 GB Giriş Paketinin yanında 2 Keyif Paketi sadece 59,99 TL ücretinden yararlanabilirsiniz.  FİBER 10 Mbps hızıyla Limitsiz olarak, 50 GB ve Giriş Paketinin yanı sıra 2 Keyif Paketi yine 59,99 TL ücret karşılığında sizlere sunulmaktadır. FİBER 25 Mbps bağlantı hızı ve Limitsiz olarak 50 GB Giriş Paketiyle yanında yer alan 2 Keyif Paketi 67,99 TL fiyat bedeli ve 24 ay taahhüt vererek sizlere yansıtılacak olan ücretlerdir. Limitli tarifeler üzerinde ADSL 8 Mbps hızı 4 GB, 25 GB ve Giriş paketi aylık 39,99 TL üzerinden sizlere sunulmaktadır.  ADSL 8 Mbps’e kadar bağlantı hızı ve 6 GB, 25 GB ve Giriş paketi ile birlikte 42.99 TL ödeyerek yararlanabileceksiniz. FİBER 10 Mbps bağlantı hızının yanında 4 GB, 50 GB ve Giriş paket ücretiyle birlikte 39.99 TL ödeyerek bu hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. FİBER 10 Mbps bağlantı hızıyla birlikte 4 GB, 50 GB ve Giriş Paketine ilave olarak satın alacağınız 2 Keyif Paketi + Film&Dizi paketi 59.99 TL fiyatı üzerinden yararlanarak Digiturk İnternet paketi kampanyalarından yararlanabilirsiniz..

24 ay taahhüt vererek satın alınan paketlerde Digiturk giriş paketi üzerinde üyeliğinizin mevcut olması halinde İnternet kurulum bedelini Digiturk ödeyecektir. Giriş paketinin yanında en az 1 keyif paketi satın almanız halinde 30 TL aktivasyon ücretide ortadan kalkarak Digiturk ücretsiz olarak sizlere hizmeti sunmaya devam edecektir.. Limitsiz Digiturk internet paketleri için minimum 24 ay taahhüt vermeniz gerekmektedir. Bununla birlikte yanında alacağınız giriş paketi ve keyif paketi ayda 20,99 TL üzerinden sahip olabilirsiniz.

Etiketler:

Reklam
Digitürk + İnternet Paketi Kampanyası Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Elif diyor ki:

    Digitürktede yalın internet farkı varmı?

Sayfa başına git