Digiturk Limitsiz İnternet ile Ailenin Yıldızı Paketi

16 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 242 kez okundu.
Reklam

Digiturk Limitsiz İnternet ile Ailenin Yıldızı Paketi Kampanyası

Digiturk ikisi bir arada kampanyası ile sizde ekran başında daha eğlenceli dakikalar geçirecek ve en sevilen içerikleri izlerken beraberinde limitsiz fiber internetin tadını da doyasıya çıkartacaksınız. Digiturk Limitsiz İnternet ile Ailenin Yıldızı Paketi ile en sevilen programları HD kalite ile izleme şansı siz değerli müşterileri bekliyor olacak. İkisi bir arada harika kampanyadan sizde en iyi şekilde yararlanarak ayda sadece 79 TL ödeyerek izlemek istediğiniz içerikleri keyifle izlerken beraberinde Limitsiz Fiber İnternetin tadını dilediğiniz gibi çıkartacaksınız. En Ucuz Digiturk Paketleri ve kişiye özel kampanyalara müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz takdirde kolay bir şekilde ulaşarak abonelik işlemlerinizi tamamlayabilecek ve aynı gün için kurulum talebinde bulunarak sunulan içerikleri keyifli bir şekilde izleyeceksiniz. 

Kampanyada Neler Var?

 • Digiturk’le süper hızlı internet: Yüksek hızlarla internetin keyfini çıkarma zamanı! Altyapı uygunluğunuza göre yüksek hız seçenekleri, avantajlı fiyatlarla.
 • En sevdiğiniz programlar HD: H&E, beIN İZ ve beIN Gurme’nin yer aldığı en seçkin Digiturk kanalları , beIN Movies Stars ve beIN Series Comedy gibi hem beyaz perdenin seyrine doyum olmayan baş yapıtları hem de kahkahalarla seyrine doyum olmayan komedi dizileri , 90 dakika boyunca heyecanın hiç düşmediği Süper Lig maçları ve binlerce seçkin içerik Digiturk’te
 • Dilediğin zaman dilediğini izle: Fiber İnternet üyeliklerinde internet kotanız etkilenmeden en yeni filmleri, en sevdiğiniz dizileri ve programları beIN CONNECT ile dilediğiniz zaman hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz.
 • Ailenin Yıldızı Paketi: Digiturk’teki tüm belgesel, müzik, yaşam ve çocuk kanalları TFF 1. Lig maçları, İngiltere Premier Ligi’nden NBA’e, Formula 1’den tenise dünyanın sporu Ailenin Yıldızı Paketi’nde seninle!

Digiturk İnternet Paketleri ve Fiyatı

 • ADSL: 8 Mbps’ye kadar Limitsiz 50 GB AKK İnternet Paket Fiyatı 54 TL Ailenin Yıldızı Paket Fiyatı 25 TL toplam 75 TL!
 • ADSL: 16 Mbps’ye kadar Limitsiz 50 GB AKK İnternet Paket Fiyatı 59 TL Ailenin Yıldızı Paket Fiyatı 25 TL toplam olarak 84 TL’dir!
 • ADSL: 4 Mbps’ye kadar Limitsiz Platin İnternet Paket Fiyatı 89 TL Ailenin Yıldızı Paket Fiyatı 25 TL toplamda 114 TL!
 • FİBER: 24 Mbps Limitsiz 50 GB AKK İnternet Paket Fiyatı 54 TL Ailenin Yıldızı Paket Fiyatı 25 TL toplam olarak 79 TL!
 • FİBER: 24 Mbps Limitsiz 75 GB AKK İnternet Paket Fiyatı 59 Ailenin Yıldızı Paket Fiyatı 25 TL toplam da 84 TL!
 • FİBER: 24 Mbps Limitsiz Platin İnternet Paket Fiyatı 89 TL Ailenin Yıldızı Paket Fiyatı 25 TL toplam olarak 114 TL!
 • VDSL: 24 Mbps’ye kadar Limitsiz 100 GB AKK İnternet Paket Fiyatı 89 TL Ailenin Yıldızı Paket Fiyatı 25 TL toplam 114 TL!
 • ADSL: 8 Mbps’ye kadar 50 GB Akıllı Paket İnternet Paket Fiyatı 53 TL Ailenin Yıldızı 25 TL toplam fiyat 78 TL! 
 • FİBER: 50 Mbps 50 GB Akıllı Paket İnternet Paket Fiyatı 54 TL Ailenin Yıldızı 25 TL toplam olarak 79 TL’dir. 
 • VDSL: 24 Mbps’ye kadar 100 GB Limitsiz İnternet Fiyatı 89 TL Ailenin Yıldızı 25 TL toplamda 114 TL!

Kampanya Detayları

24 ay içinde taahhüdümü bozmam durumunda ne olur?
Taahhüt süreniz boyunca DIGITURK ya da TURKCELL SUPERONLINE’a vermiş olduğunuz taahhüdünüzü bozmanız durumunda, o güne kadar tarafınıza sağlanan tüm indirimler, BTK kurallarına uygun şekilde size fatura edilir.

Fiber internet üyeliğini kimler alabilir?
Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline’ın fiber altyapısı olduğu bölgelerde sunulabilmektedir
Hangi illerde geçerli olduğunu öğrenmek için tıklayın.

VDSL paketlerinden kimler faydanabilir?
Paketlerden yararlanabilmek için hattın VDSL2 teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığına göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir. Müşteri belirtilen hıza kadar hattının desteklediği en yüksek hızı kullanacaktır.

Digiturk Limitsiz İnternet ile Ailenin Yıldızı Paketi
4 votes, 5.00 avg. rating (98% score)
Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git