Digiturk Giriş ve Keyif Paketi En Ucuz Digiturk Tarifesi

23 Mart 2017 tarihinde eklendi, 632 kez okundu.
Reklam

Digiturk Giriş ve Keyif Paketi Kampanyası – En Ucuz Digiturk Paketi

Sizde eski yayınlardan sıkıldıysanız ve yeni içeriklere sahip olan paketleri kaliteli bir şekilde izlemek istiyorsanız bunun için kolay bir şekilde Digiturk abonesi olarak ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Digiturk Giriş ve Keyif Paketi Kampanyası kapsamında ayda sadece 9.99 TL ödeyerek sen sevilen içerikleri HD kalite ile izleme fırsatını yakalayacaksınız. Sunulan kampanyalar ile Digiturk Giriş ve Keyif Paketi Fiyat açısından en uygun Digiturk Paketleri arasında yer almasının yanı sıra yediden yetmişe herkesin seveceği içeriklere sahip olan pakettir. Müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde kampanya hakkında detaylı bilgilere erişebilir ve üyelik işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Digiturk Giriş ve Keyif Paketinde Neler Var?

  • Dilediğiniz bir keyif paketi: Belgesel, Çocuk veyaSporsever paketlerinden dilediğini ekle, giriş paketindeki beIn GURME, beIN İZ gibi ödüllü Digiturk kanalları ile beraber keyfine keyif kat!

  • Sevilen programlar HD kalite ile!: HD kanallarda birbirinden popüler filmler, yerli diziler ve belgeseller, müzik ve eğlence programları ve güncel haberler, HD görüntü kalitesiyle ekranlarınızda olacak…

  • Eğlencenin adresi Digiturk: Yerli belgeseller, yemek programları, konserler ve life-style programların yer aldığı birbirinden kaliteli ve zengin belgesel, müzik-eğlence ve yaşam kanalları..

Kampanya Kurulum Bilgileri

Kampanya kapsamında; 12 ay taahhütle aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; 80’lik-90’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 10 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 95 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli, yetkili servisimizce kurulum sırasında alınır.

Digiturk Giriş ve Keyif Paketi En Ucuz Digiturk Tarifesi
1 vote, 5.00 avg. rating (95% score)
Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git