Digitürk Çocuk Paketi

18 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 348 kez okundu.
Reklam

Digitürk Çocuk Paketi

Merhaba arkadaşlar.

Digitürk siz ve çocuklarınız için boş durmuyor ve birbirinden güzel paketleri ve kampanyaları ile sizlerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Siz değerli vatandaşlarımız artık çocuklarını zararlı TV yayınlarından koruyabilecek ve hem eğlendiren, hemde eğlendirirken öğreten TV yayınlarını çocuklarına izletebilecekler. Çünki artık Digitürk Çocuk paketi siz ve ailenizin yanında. Dilerseniz gelin çocuk paketimize abone olmak için neler yapmanız gerektiği hakkında da detaylı bilgileri sizlerle paylaşalım.

Digitürk Çocuk Paketi Hakkında Detaylı Bilgi

Digitürk çocuk paketi hakkında detaylı bilgi ve kanalları hakkında da detaylı bilgi sahibi olmak istemezmisiniz ? Bizler Digitürk olarak sizlerin detaylı bilgi sahibi olmak isteyebileceğinizi düşündük ve şimdi sizlere Digitürk Çocuk Paketi detayları ve Digitürk Çocuk Paketi Kanalları hakkında detaylı bilgi vermeye karar verdik.

Digitürk Çocuk Paketi Detayları

Digitürk çocuk paketine sahip olmak için ilk önce giriş paketini satın almanız gerekmekte ve 12 Ay tahhüt vermek zorundasınız. 12 Ay taahhüt verdiğiniz taktirde çocuk paketine ayda faturanıza ek olarak 4 TL ödeyerek çocuk paketi içerisindeki kanalları siz ve cocuklarınız izleyebileceksiniz. Hemen abone olmak için 0212 445 55 65 veya 0534 660 73 73 nolu telefon numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Digitürk Çocuk Paketi

Digitürk Çocuk Paketi Kanalları

160 TRT Çocuk / TRT4
161 Duck TV
162 Disney XD
164 Baby First
165 Playhause Disney
166 JOJO
167 Disney Channel
168 Yumurcak TV
169 Cartoon Network
170 Minika
171 Nick Jr.
172 Nickelodeon

Evet sevgili arkadaşlar. Görmüş olduğunuz gibi sizlere hem Digitürk Çocuk Paketi hakkında detaylı bilgi verdik hemde paketin içerisinde bulunan kanalları belirttik. Sizlerin yapması gereken teş şey hemen iletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşmak ve hangi paketten yararlanmak istiyorsanız o paketi almak istediğinizi belirtmek. Hadi acele edin.

Digitürk Çocuk Paketi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler: Digitürk Çocuk Paketi DetaylarıDigitürk Çocuk Paketi Kanalları

Reklam
Digitürk Çocuk Paketi Konusuna 1 Yorum Yapıldı
    Sayfa başına git