Digitürk GameMax İle Oyun Dünyası

26 Mart 2016 tarihinde eklendi, 816 kez okundu.
Reklam

Digitürk Lol TV Nedir

Dünyada ve Türkiye’de oldukça büyük bir kitleye sahip olan League of Legends oyunun bu seneki haklarını Lig TV alıyor. Oyun ve hak alma ile ilgili detaylar aşağıda verilmiştir.

eSpor müsabakaları her geçen gün daha popüler olmaya başlıyor. Dünyada ve Türkiye’de azımsanmayacak bir kitlesi bulunan Riot Games tarafından yaratılmış olan League of Legends bu seneki Kış Mevsimi Finali oldukça büyük bir kitle tarafından heyecanla bekleniyor. Bu seneli finali canlı izlemek isteyen seyirciler ise Volskwagen Arena da gerçekleşecek etkinlik için çoktan biletlerini ayırmaya başladılar. Böyle bir imkanı olmayanlar ise söz konusu içeriğin hangi kanalda yayınlanacağı haberini bekliyorlardı. League of Legends Kış Mevsimi Finali 2016 etkinliği Türkiye’de Lig TV Desteği ile naklen yayınlanacak.

Lol Kış Mevsimi Finali Saat Kaçta?

Lig TV Twitter adresinden yolladığı gönderi ile League of Legends oyunun bu seneki Kış Mevsimi Finali haklarını aldığını açıkladı. League of Legends Kış Mevsimi Finali 3 Nisan pazar günü saat 14:30 da Digitürk 91. kanalda yayınlanacağı bildirildi.

Digitürk bir eğlence platformu olarak eğlencenin farklı boyutlarında yer alma amacı ile kurduğu GameMax ile Televizyon dışında da keyif ve eğlencenin adresi olma yolunda ilk adımını atmış olacak. Türkiye’de iletişim ve eğlence denildiği zaman ilk olarak akla gelen Digitürk dünyanın önde gelen oyunları ile yer aldığı GameMax ile Türk oyun sevenlerin buluştuğu bir platform yaratmayı ve eğlence alanında 15 yıllık deneyimi ile oyun sevenleri tek bir platform altında buluşturmayı hedefliyor.

Digitürk GameMax İle Oyun Dünyası
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler: Digitürk League of Legends YayınıDigitürk Lol TVDigitürk Lol TV Hangi Kanalda

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git