03.11.2015 Bu Akşam Yayınlanacak Filmler

3 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 934 kez okundu.
Reklam

Digitürk moviemax kanallarında bu akşam ( 03.11.2015) birbirinden güzel filmler, siz değerli abonelerimizin karşısına çıkacak.

Digitürk moviemax kanallarında bu akşam ( 03.11.2015) birbirinden güzel filmler, siz değerli abonelerimizin karşısına çıkacak. Bu filmler sayesinde zamanı çok iyi şekilde eğlenerek geçirebilecek ve zamanının nasıl geçtiği hakkında en ufak bir bilgiyi dahi hatırlamayacaksınız. Dilerseniz gelin hep beraber lafı fazla ızatmadan Digitürk Moviemax kanallarında bu akşam izleyebileceğiniz filmlerin neler olduğunu öğrenmeye başlayalım.

Hafif Süvari Alayı MGM Movies Kanalında Sizlerle

Digitürk MGM Moviemax kanalında bu akşam saat 21:01 de severek izleyeceğiniz Hafif Süvari Alayı filmi yayında olacaktır. Filmde kırım savaşı ele alınıyor ve osmanlı ile ingilizlerin yaptığı ittifak konu olarak işleniyor. Severek izleyeceğiniz bu film için sizlerde MGM movies kanalını hemen açınız.

Vücut Dili Moviemax Comedy Kanalında Sizlerle

Komedi filmlerini izlemek için hergün açtığınız kanal olan Moviemax Comedy kanalında bu akşam saat 21:45 de gülmekten kırıp geçiren Vücut Dili Filmi ekranlarda olacaktır. Film; ünlü bir aktör olan öğretmenin, oscar ödül töreninde öğrencisinin kendisine cinsel istekte bulunduğunu söylemesini ve öğretmenin zor durumda kalmasını ele almaktadır.

Kızıl Ordu Moviemax Festival Kanalında Sizlere

Belgesel tarzında filmlere genellikle ön plana çıkaran Moviemax festival kanalı, bu akşam saat 21:31 de kızıl odu filmi ile siz değerli izleyicilerine yayın yapacaktır. Filmde sovyetler birliğinin hokey takımının yükselişini ve aniden dibe vurması konu olarak işlenmiştir.

300. Spartalı Moviemax Premier Kanalında Sizlerle

Tüm Dünya’da izlenme rekorları kıran film olan 300 spartalı, bu akşam saat 22:01 de Moviemax Premier kanalında siz değerli abonelerimiz ile buluşacak. Filmde yunan komutanı olan THEMISTOKLES’in pers komutanı olan ARTEMISIA’nın kıran kırana savaşını ele almıştır. Film son derece güzel ve sürükleyicidir. Filmi kaçırmamanızı öneriyoruz.

Aşkın Üstüne Moviemax Stars Kanalıyla Karşınızda

Moviemax Stars kanalında bu akşam severek izleyeceğiniz bir film ekranlara geliyor. Filmimizin adı Aşkın Üstünde Filmidir. Filmi izlemek için sizlerde saat 20:46 da Moviemax Stars kanalını açabilir ve filmi izlemeye başlayabilirsiniz. Filmde ingilterede ailesinin baskısıyla başka bir adama para karşılığı satılmak istenen bir kızın, tek başına ayakta durma mücadelesini konu almıştır.

Gülcemal Filmi Moviemax Türk Kanalında

En iyi türk filmlerini yayınlamakla adından sıkca söz ettiren Moviemax Türk kanalı, bu akşam da sizler için en iyi türk filmleri arasından seçtiğimiz Gülcemal filmini saat 21:16 da yayınlama kararı aldı. Filmde Avcılık ile geçimini sağlayan gülcemal isimli bir adamın, babasından büyük bir miras kalmasını öğrendikten sonraki hayatını ele almıştır.

03.11.2015 Bu Akşam Yayınlanacak Filmler
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git