Yayın Akışına Hükmedin

22 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 121 kez okundu.
Reklam

Digiturk 2015 ile birlikte yeniliklerine ara vermeden devam etmektedir. Artık en sevmiş olduğunuz Türk kanalları olsun, maç tekrar ve özetleri, sevmiş olduğunuz film ve dizileri dilediğiniz saatte izleme imkanı sunmaktadır. İster yayını durdurun, ister ileri, isterseniz de geriye alarak sonrasında kalmış olduğunuz yerden devam etme keyfini çıkartın.

Kısacası yayın akışını kendiniz belirleyeceksiniz…

Digiturk Play IP kutusunu kolay ve masrafsız bir şekilde televizyonuna takarak internet’e bağlayıp çalıştırmanız yeterli olacaktır. İstediğiniz kanalı kumanda yardımı ile seçebilecek, canlı yayın akışını durdurabilecek ve sonrasında da kalmış olduğunuz yerden devam edebileceksiniz. Bu sayede digiturk siz değerli abonelerine kısacası yayın akışını hükmetme imkanı tanımaktadır.

Media Center özelliği ile arşivlerinizi Digiturk Play IP Kutusuna bağlayabilecek, içinde var olan HD videolarını oynatabilecek ve fotoğraflarınızı görebileceksiniz. Kendi müzik zevkinizi oluşturarak, ister youtube üzerinden isterseniz de diğer internet siteleri üzerinden videolar izleyebileceksiniz.

Digiturk Play Ip kutusunun o anki internet hızınızı algılayarak ve yayın hızınızda kesilme olmadan, alabileceğiniz maksimum görüntü kalitesi ile size ulaştırmakta ve maçları HD görüntü kalitesi üzerinden tüm detayların tadını çıkartarak izleyebileceksiniz.

Digiturk Play ayrıcalıkları sayesinde, sadece televizyonun üzerinde değil, gitmiş olduğunuz her yerde sizinle olacak! İster web sitesi üzerinden, ister Apple ya da Android tabletler veya telefonunuzdan canlı olarak maç keyfini çıkartabileceksiniz!

Etiketler: digiturk Yayın Akışına HükmedinYayın Akışına Hükmedin

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git