Çocuklara Digiturk’te Bayram Var

21 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 258 kez okundu.
Reklam

Digiturk’ten Çocuklara 23 Nisan Hediyesi

Digiturk kullanıcılarına 23 Nisana özel tüm çocuk kanalları açık olarak sunuluyor olacak. 21-23 Nisan tarihleri arasında en sevilen çocuk kanallarını ücretsiz olarak izleme şansı çocukları bekliyor. Fırsattan yararlanmak için ek bir şey yapmanıza gerek kalmadan izlemek istenilen çocuk kanalını açmanız ve yayınları keyfini çıkartmanız yeterli olacaktır.

Nickelodeon programları; onaylanmış, zekayı öne çıkaran, interaktif, şiddet içermeyen, çağdaş, saygılı, geliştirici, güldüren, farklı ve çeşit zenginliği olan programlardır.

Sanjay & Craig

Hareketli çocuk Sanjay ile konuşabilen yılan Craig’e yakın arkadaşları eşlik ediyor bu keyifli seride.

The Thundermans

Thundermans ailesinin sıradan gözüktüğüne bakmayın. Kimsenin bilmediği sıradışı güçleri var ve yeri geldiğinde kullanmaktan hiç çekinmiyorlar…

Dora the Explorer

Her bölümde küçük kaşifimiz kendisine bir hedef seçiyor, elindeki haritayı kullanarak yolunu belirliyor ve ekran başındaki arkadaşlarıyla birlikte zorlukları aşıp, önüne çıkan problemleri çözerek hedefine ulaşıyor. Her bölümün sonunda da başarısını dans ederek kutluyor. Bu meraklı kız ve dostlarıyla birlikte yeni şeyler keşfetmek çok eğlenceli!

Team Umizoomi

Sayı saymak, ölçüm ya da karşılaştırma yapmak gibi işlemlerde bu sevimli ekibin üyeleri size yol gösterecek. Milli, Geo ve Bot yarışmalar düzenliyor, yolculuğa çıkıyor ya da çevrelerini inceliyor. Böylece etraflarındaki sayıları desenleri, şekilleri ve daha pek çok şeyi keşfediyorlar.

Çocuklara Digiturk’te Bayram Var
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git