Digitürk İle Işınlanma Zamanı

1 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 499 kez okundu.
Reklam

Digitürk İle Geçmişe Gidiyoruz

Star Terk’in 50. özel, İlk Star Trek Dizisi, Trrekies Belgeselleri ve serinin bu güne kadar yayımlanmış tüm filmleri 12-31 ağustos tarihleri arasında Moviemax Star Trek HD kanalı ile Digitürk’te! Üstelik Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde Uygulamaları ile seninle!

12-31 Ağustos tarihleri arasında 1 no’lu kanaldan yayınlanacak olan Moviemax Startrek kanalını Film Paketi üyeleri izleyebilecektir. Kanal yayını, Eutelsat uydusu üzerinden HD, Turksat uydusu üzerinden SD formatta yapılacaktır.

Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde İzle

En sevdiğiniz programları TV’de, web’de, cepte ve tablette, Dilediğin Zaman ve Dilediğin Yerde uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz. Mobil cihazınız ile uydu alıcınızı eşleştirme: Sanal Kumanda ve TV’ye Gönder özelliğini anlatan adımları göstermeye başlar. Mobil cihazınız eşleşme yapılabilir bir uydu alıcısı bulunduğunda bunu otomatik olarak algılayarak cihaz eşleşme!  Ayarla butonuna tıklandığında ya da Anasayfa Ayarlar  Ana Kumanda sekmesine tıklandığında eşleşebilecek cihazlar listelenir. Tercih edilen uydu alıcısı seçilir. Eşleşme için TV’de çıkan uyarı penceresine Digiturk kumandasıyla onay verilir.Mobil cihazınızda görüntülenen eşleşme başarılı mesajının ardından sistem artık cihazınızı otomatik olarak hatırlar ve bağlantı otomatik olarak sağlanır.

Digitürk İle Işınlanma Zamanı
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git